MMA PLKSWKarolina Wójcik nawołuje do walki z Rolą: Wiem, że dużo krzyczysz, ryczysz, i chcesz…

Karolina Wójcik nawołuje do walki z Rolą: Wiem, że dużo krzyczysz, ryczysz, i chcesz…

Karolina Wójcik (7-2) z niecierpliwością czeka na swój drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. ”Polish Assassin” ma już na oku potencjalną przeciwniczkę.

25-latka zadebiutowała w 2018 roku, a od tego czasu zaliczyła już siedem zwycięstw i dwie przegrane. Ostatni czerwony kwadracik w sherdogu to wojna o pas organizacji Contenders Norwich, gdy po pięciu rundach przegrała splitem z Eweliną Woźniak.

Wójcik w poprzednim roku wystąpiła też w Indiach. Walka z Marią Ribeiro na Brave CF 30 nie był łatwym zadaniem. Karolina w międzyczasie postanowiła wrócić do Polski. Szybko zdecydowała, że będzie reprezentować barwy Shark Top Team.

Karolina Wójcik nawołuje do walki z Olą Rolą!

Karolina Wójcik (7-2) ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dostanie drugą walkę w organizacji KSW. Karolina w mediach społecznościowych nawołuje do starcia z Aleksandrą Rolą (3-1). Podopieczna Łukasza Zaborowskiego i Emila Grzelaka przekonuje, że Rola jest cwana, bo szuka okazji żeby wybierać sobie rywalki.

Hej ! Roleczko… Wiem że dużo krzyczysz ,ryczysz i chcesz sobie wybierać rywalki cwana bestio🤣🤣🤣 Ale nie tędy droga kochana bo ja już po Ciebie sobie dreptam powoli☠… Nie masz wyjścia jesteśmy w tej samej wadze 😎 Więc kurde nie wymyślaj i nie nakręcaj żeby Owczarz schodziła do 52 bo znów Cię poskłada 🤣 Przyjmij to co dają i NAPI*RDALAJ się ze mną!! Przyjmij rękawice albo gołe pięści !!!Czekam…. @ksw_mma @martinlewandowski @kawul_ksw @wojekr

Reprezentantka Shark Top Team zadebiutowała na KSW 55. Nie był to łatwy pojedynek, bo Sylwia Juśkiewicz postawiła twarde warunki. Wójcik wyprzedzała akcje rywalki, a pojedynek w całości toczył się w stójce. Sędziowie jednogłośnie wskazali na konto ”Polish Assassin”.

Pod koniec roku doszło do wyczekiwanej walki Rola-Owczarz. Dość zaskakująco Owczarz pod koniec drugiej odsłony poddała faworyzowaną 29-latkę. Ta walka pokazała, że Karolina Owczarz poczyniła duże postępy jeśli mówimy o grze parterowej.

Reprezentantka Czerwonego Smoka swój ostatni pojedynek odnotowała na pierwszej edycji Genesis. Było sporo obaw tuż po przyjęciu pojedynku. Rola zaprezentowała się z świetnej strony. Na przestrzeni trzech rund Aleksandra zdominowała doświadczoną kick-boxerke Monikę Porażyńską.

Zobacz także:

Najman odpowiada na słowa Salety! Jak to oceniacie?

Marcin Najman postanowił szybko odpowiedzieć na słowa Przemysława Salety. Chodzi oczywiście o pas, który jest w gablocie częstochowianina

Jest dokładne wideo z awantury Najman-Don Kasjo! Jesteście w jeszcze większym szoku?

To nie powinno się wydarzyć! Jest wideo z sobotniej awantury w Łodzi. Sami zobaczcie