MMA PLKarolina SobekKarolina Sobek zawalczy w PFL! Znamy szczegóły!

Karolina Sobek zawalczy w PFL! Znamy szczegóły!

Organizacja Professional Fighters League postanowiła ogłosić kolejne zestawienia gali PFL 2 zaplanowanej na 7 kwietnia. W jednej z walk turniejowych zobaczymy naszą rodaczkę – Karolinę Sobek. Będzie to dla niej debiut w nowej organizacji. Zmierzy się z Amandą Leve. Stawką całego turnieju jest milion euro.

Karolina Sobek to amatorska mistrzyni turnieju Amatorskiej Ligi MMA w wadze piórkowej. Zawodowo walczy od 2020 roku. Stoczyła dopiero 4 walki i żadnej nie przegrała. Zadebiutował w 2020 na gali Browar Północy Fight Night wygrywając na drugiej odsłonie z Oliwią Załuską. Kolejną organizacją, w której walczyła to Armia Fight Night. Stoczyła tam jeden pojedynek poddając w 3 rundzie Klaudię Sygułę.

Swoje pojedynki toczyła też w organizacjach takich jak I AM Fighters oraz Ares FC. W I AM Fighters stoczyła tylko jeden pojedynek wygrywając z Martiną Jindrovą. Ostatnią walkę stoczyła w 2022 roku dla organizacji Ares Fc, gdzie na 5 edycji wygrała z Marizą Loch. Oprócz MMA spróbowała też swoich sił w walkach na gołe pięści. Stoczyła tam jeden pojedynek w maju 2020 roku na WOTORE 6 przegrywając z Klaudią Sygułą.

Karolina Sobek zawalczy w PFL!

Wczoraj za pomącą mediów społecznościowych Przemek Kosiński poinformował o najbliższej walce Karoliny Sobek.

Amanda Leve posiada pas brazylijskiego jiu-jitsu. W MMA walczyła tylko w organizacji PFL. Stoczyła tam dwa pojedynki i żadnego nie przegrała. W debiucie w 2021 roku na PFL 2021 #8 pokonała Mirandę Barber. Ostatnią walkę stoczyła w 2023 roku podczas PFL Challenger Series 2023. Jej rywalką była Naranjangal Tsendayush z którą wygrała. Oprócz mma spróbowała swoich w grapplingu. Stoczyła tam 13 pojedynków wygrywając osiem.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych po gali XTB KSW 79, która odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala największej organizacji w naszym kraju na terenie Czech. ”Bad Boy” w mocnych słowach skomentował przegraną Daniela Omielańczuka.

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać… Co wy na to?

Martin Lewandowski w rozmowie z redaktorem Maciejem Turskim z Kanału Sportowego zdradził czy na szykowanej gali KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak fighter. Współwłaściciel polskiego giganta nie ma wątpliwości co do tej kwestii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis