MMA PLKSWKarolina Owczarz przed KSW 56: Haba to największe wyzwanie w mojej karierze! [WIDEO]

Karolina Owczarz przed KSW 56: Haba to największe wyzwanie w mojej karierze! [WIDEO]

Karolina Owczarz (3-0) już w sobotę wraca do klatki. Podopieczna Łukasza Zaborowskiego i Emila Grzelaka zmierzy się z niebezpieczną Justyną Habą (2-1). Co ciekawe faworytką bukmacherów tym razem jest była pięściarka.

Karolina Owczarz po raz ostatni walczyła w grudniu roku 2019 kiedy to pokonała Aleksandrę Rolę. Późniejsze obostrzenia związane z pandemią koronawirusa i odwołaniem gal spowodowały, że Karolina dopiero teraz stoczy swój czwarty bój w zawodowym MMA.

Karolina Owczarz: Dziwi mnie ten kurs!

Karolina Owczarz (3-0) nie rozumie do końca z czego wynika, że jest faworytką w najbliższym starciu. Reprezentantka Shark Top Team bardzo ceni swoją rywalkę.

Nie zwracam na to uwagi, ale chyba dlatego, że dziwi mnie ten kurs. Wynika to chyba z tego, że Justyna nie jest jakoś super znana polskiej publiczności. Trzeba zaznaczyć, że dwa z trzech pojedynków toczyła w Japonii i może to wynika z tego. Toczyła pojedynki na dużej gali Rizin FF, ostatni w FFF sportowy, więc trochę do końca nie rozumiem z czego to wynika. Mamy bardzo podobne rekordy, też trzy pojedynki na koncie. Ma jedną przegraną, ale po mega wyrównanej walce z mocną rywalką. Super cieszę się, bo to znaczy, że kibice zaczynają mnie doceniać. Nie zwracam jednak uwagę na to, bo ja Justynę wyżej cenię niż kursy bukmacherskie.   

Cała rozmowa poniżej:

Trzeci bój Karoliny przyniósł starcie z Aleksandrą Rolą. Do walki tych zawodniczek miało dojść wcześniej dwa razy jednak kontuzje pokrzyżowały te plany. Gdy w końcu fighterki zderzyły się z sobą w klatce, to Owczarz okazała się lepsza i poddała rywalkę duszeniem trójkątnym nogami.

Teraz Karolina, która przed rozpoczęciem przygody z MMA walczyła w boksie i odnosiła tam sukcesy, zmierzy się z Justyną Habą, zawodniczką mającą za sobą trzy walki w zawodowym MMA, w tym dwie stoczone dla cenionej japońskiej organizacji Rizin.

KSW 56

Data: 14 listopada 2020 roku
Transmisja: start o 20:00 (sobota) w systemie PPV (cena – 40 zł)

83,9 kg: Michał Materla (29-7) vs. Robert Soldić (17-3)
93 kg: Tomasz Narkun (17-3) vs. Ivan Erslan (9-0, 1 N/C) – o pas wagi półciężkiej
56,7 kg: Karolina Owczarz (3-0) vs. Justyna Haba (2-1)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (17-3) vs. Marius Žaromskis (22-9, 1 N/C)
73 kg: Mateusz Legierski (6-0) vs. Francisco Barrio (7-1)
68 kg: Sebastian Rajewski (9-5) vs. Filip Pejić (14-4-2)
65,8 kg: Daniel Torres (10-4, 1 N/C) vs. Max Coga (22-6-1)
65,8 kg: Robert Ruchała (3-0) vs. Michał Domin (3-1)

Zobacz także:

Narkun o potencjalnej walce z Błachowiczem! Zaskoczeni?

”Żyrafa” już w sobotę wraca do klatki KSW. Narkun będzie bronił pasa w kategorii półciężkiej. Tomek odpowiedział na pytanie o potencjalną walkę z Błachowiczem

Co wy na to! Anderson Silva w Bellatorze?

Wygląda na to, że Brazylijska legenda nie zamierza poprzestawać! ”Spider” prowadzi rozmowy z organizacją Bellator.