MMA PLKSWKarolina Owczarz o krytyce: Wszyscy wysyłają mnie do freaków, wyzywają mnie od atencjuszek!

Karolina Owczarz o krytyce: Wszyscy wysyłają mnie do freaków, wyzywają mnie od atencjuszek!

Karolina Owczarz (4-2) już w najbliższą sobotę stoczy następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. 29-latka podczas KSW 73 w Warszawie zmierzy się z Natalią Baczyńską (6-2). Owczarz zapewnia, że w internecie przeczytała już sporo obelg na swój temat. 

Owczarz

Aniela Bogusz wczoraj podczas programu ”cage” zapewniła, że po zwycięstwie z Marta Linkiewicz liczy na pojedynek z pro sportową zawodniczką. Mowa oczywiście o potencjalnej walce z Karoliną Owczarz. ”Lil Masti” podkreśla, że musi to być osoba, która jest medialna, a Karolina idealnie pasuje.

29-latka w poprzednim roku stoczyła dwie walki. Zaczęło się od pewne zwycięstwa z Moniką Kucinic. Gorzej było w ostatnim starcie… Tam była pełna dominacja w wykonaniu Sylwii Juśkiewicz, która wygrała pewnie na punkty.

Owczarz o krytyce!

Karolina Owczarz (4-2) w rozmowie sport.pl wyznała, że widziała w internecie sporo obelg na swój temat. Karolina w najbliższym starciu będzie chciała wrócić na odpowiednie tory.

Z pewnością jest to bardzo zagmatwany moment mojej kariery, bo przegrałam dwie z trzech ostatnich walk. Głowa też nie do końca grała tak, jak powinna. Mimo że jest to trudny moment kariery, to od nowa czuję ogromną radość. Powoli zaczynam wracać na prawidłowe tory (..) Negatywne komentarze o sobie czytam od dnia, gdy ktoś napisał pierwszy artykuł, że będę się biła w MMA. Wszyscy wysyłają mnie do freaków, wyzywają mnie od atencjuszek i instagramerek. Przeczytałam już wiele obelg na swój temat. Najgorsze są te, gdy ktoś życzy ci źle.

KSW 73

Data: 20 sierpnia 2022 roku
Transmisja: start o 19:00 (sobota)

120,2 kg: Arkadiusz Wrzosek (0-0) vs. Tomasz Sarara (1-0, 1 KO)
65,8 kg: Daniel Rutkowski (13-3, 1 N/C) vs. Reginaldo Vieira (15-6)
83,9 kg: Radosław Paczuski (4-0) vs. Jason Radcliffe (17-9)
97 kg: Damian Piwowarczyk (5-1) vs. Bohdan Gnidko (7-0)
82 kg: Ion Surdu (11-3) vs. Krystian Bielski (8-4)
56,7 kg: Karolina Owczarz (4-2) vs. Natalia Baczyńska (6-2)
83 kg: Borys Borkowski (4-1) vs. Dominik Humburger (3-0)
65,8 kg: Patryk Likus (2-0) vs. Pascal Hintzen (7-1)
61,2 kg: Miłosz Melchert (2-0) vs. Carl McNally (1-0)

Zobacz także:

Khamzat Chimaev i Darren Till pojawili się w WCA! Co jest powodem?

To jest spore zaskoczenie! Khamzat Chimaev (11-0) i Darren Till (18-4-1) pojawili się w Polsce, a dokładnie w klubie WCA Fight Team. Najprawdopodobniej było, to spowodowane przygotowaniami do następnej walki.

Ferrari pokazuje nagranie! Twierdzi, że Bomba z grupą kolegów zaatakował Kałuskiego! Widzieliście?

Amadeusz Roślik na insta stories pokazał nagranie z pewnej sytuacji, o której wspominał na pierwszej konferencji High League 4. Jego najbliższy przeciwnik miał z kolegami zaatakować ”Ochroniarza Oszusta z Tindera”. Przypomnijmy, że zawodnik High League ma również z Piotrem Kałuskim mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis