MMA PLCiekawostkiKarolina Kowalkiewicz z mężem-trenerem założyli Fundację K2 Zaborowscy: “Chcemy pomóc w zdobyciu Waszych szczytów”

Karolina Kowalkiewicz z mężem-trenerem założyli Fundację K2 Zaborowscy: “Chcemy pomóc w zdobyciu Waszych szczytów”

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, była mistrzyni KSW i jedna z najlepszych zawodniczek kobiecej dywizji w historii polskiego MMA – Karolina Kowalkiewicz wraz z mężem- trenerem Łukaszem Zaborowskim założyła Fundację K2 Zaborowscy.

Fundacja ta ma pomóc najbiedniejszym dzieciom w walce z przeciwnościami współczesnego świata, jakimi głównie są: patologie rodzinne, brak środków na rozwijanie pasji sportowych czy walka z chorobą.

Karolina Kowalkiewicz z mężem-trenerem założyli Fundację K2 Zaborowscy: “Chcemy pomóc w zdobyciu Waszych szczytów”

W sieci pojawił się klip przedstawiający powołaną do życia przez państwa Zaborowskich – Fundację K2, która jest odniesieniem do zdobywania najwyższych szczytów w życiu najmłodszych:

“Razem z moim mężem Łukaszem stworzyliśmy Fundację K2 Zaborowscy, która pozwoli Wam uwierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych. My w Was wierzymy i chcemy Wam pomóc w zdobyciu Waszych szczytów. Dla każdego szczyt oznacza co innego: wyleczyć kontuzję, pojechać na zawody, wygrać z chorobą czy poprzez sport i pasję wyrwać się z patologii. Pamiętajcie, nie jesteście sami.” – mówi w materiale Karolina Kowalkiewicz.

Zobacz także:

Najman i Boniek wchodzą w dyskusję: Tylko dlaczego od razu fotel prezesa?

Zbigniew Boniek postanowił zareagować i wspomniał o gali MMA VIP 4, która ma się odbyć dwudziestego piątego lutego. Legendarny piłkarz postanowił zapytać ”El Testostrona” czy gala się odbędzie i ponadto skomentował zamieszanie przy ”Słowiku”.

Malik Montana komentuje sytuację z Słowikiem! Widzieliście?

Mosa Ghawsi znany wszystkim jako Malik Montana za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. Pojawił się oczywiście pytanie o sytuację z Andrzejem Zielińskim, ps. ”Słowikiem”, który został ogłoszony jako boss MMA VIP. Po tej informacji w mediach powstała prawdziwa burza.

Trener Murańskiego: Na macie bił się z naprawdę dobrymi zawodnikami jak równy z równym! [WIDEO]

Robert Maruszak wraca do rywalizacji i już jutro wystąpi na Krwawy Sport 5. Warto zaznaczyć, że Maruszak to również trener Mateusza Murańskiego. Zawodnik wagi ciężkiej chwali ”Murana” i zapewnia, że rywal oraz fani będą zaskoczeni podczas najbliższego starcia.