MMA PLKowalkiewiczKarolina Kowalkiewicz wystąpi na majowej gali UFC! Rywalką… “Lil Monster”!

Karolina Kowalkiewicz wystąpi na majowej gali UFC! Rywalką… “Lil Monster”!

To już niemal pewne! Polka Karolina Kowalkiewicz wraca do oktagonu! 37-latka wystąpi na majowej gali UFC. Jej rywalką będzie… grecka “Lil Monster”! Starcie to jeszcze nie zostało oficjalnie ogłoszone, ale już trąbią o nim amerykańskie i europejskie media.

Karolina Kowalkiewicz wystąpi na majowej gali UFC

Gala, na której ma dojść do kolejnej walki Karoliny Kowalkiewicz odbędzie się 13 maja. Dla Polki będzie to szansa na przedłużenie serii zwycięstw.

Karolina Kowalkiewicz wystąpi na majowej gali UFC

Karolina Kowalkiewicz, dzisiaj już Zaborowska w czerwcu 2022 roku przełamała serię pięciu porażek z rzędu i wygrała starcie “ostatniej szansy” z Felice Herrig przez poddanie w drugiej rundzie. Później – w listopadzie 2022 roku – dołożyła do swojego rekordu kolejną wiktorię.

Tym razem na gali UFC 281: Adesanya vs Pereira pokonała decyzją sędziów Silvane Gomez Juarez. Teraz stanie przed szansą przedłużenia serii zwycięstw do trzech.

Jej rywalką będzie pochodząca z Grecji Vanessa Demopoulos, która posługuje się pseudonimem “Lil Monster”. 34-latka wystąpiła już trzykrotnie w oktagonie UFC. Wszystkie walki wygrała. Jej aktualny rekord w zawodowym MMA wynosi 7-4.

Zobacz także:

Były mistrz KSW wygrywa w Mińsku! Powtórzyła się sytuacja z walki Wrzosek-Szeliga [WIDEO] Widzieliście?

Fernando Rodrigues Jr. (13-7) ma za sobą kolejny pojedynek w formule K-1. Były mistrz KSW wystąpił na piątkowej gali w Mińsku. 35-latek przełamał ostatnio gorszą serię, ale nie tak wyobrażał sobie zwycięstwo. 

Brave CF 69: Zawodnik KSW znokautowany w Serbii! Stosić miał świetny początek, ale… [WIDEO] Co teraz?

Darko Stosić (17-6) nie tak wyobrażał sobie co-main event gali Brave CF 69 przed własną publicznością. Zawodnik KSW już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Shamila Gazieva (10-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis