MMA PLUFCKarolina Kowalkiewicz vs. Felice Herrig 2 już za tydzień!

Karolina Kowalkiewicz vs. Felice Herrig 2 już za tydzień!

Karolina Kowalkiewicz (12-7) wróci do oktagonu UFC już za tydzień. Polka zmierzy się z rywalką, z którą walczyła już w przeszłości.

Karolina Kowalkiewicz vs. Felice Herrig 2
Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Przeciwniczką Kowalkiewicz będzie Felice Herrig (14-9). Zestawienie znalazło się na oficjalnej stronie UFC. Pojedynek odbędzie się już 4 czerwca na gali z walką wieczoru Volkov vs. Rozenstruik.

Pierwsza walka między Polką a Amerykanką odbyła się w kwietniu 2018 roku podczas gali UFC 223. Kowalkiewicz zwyciężyła wtedy niejednogłośną decyzją sędziowską. Było to niestety ostatnie zwycięstwo byłej mistrzyni KSW i pretendentki do pasa UFC. Od tego czasu polska zawodniczka przegrywała kolejno z Jessicą Andrade, Michelle Waterson, Alexą Grasso, Xiaonan Yan oraz Jessicą Penne.

Również Herrig nie ma ostatnio najlepszej passy. Po porażce z Polką Amerykanka przegrała jeszcze dwie walki – z Michelle Waterson oraz Virną Jandirobą. Od ostatniego jej pojedynku upłynęły już niemal dwa lata.

Zobacz także:

Trener Borysa Mańkowskiego zdradził przyszłego rywala! Szykuje się świetna walka! Co wy na to?

Karta walk gali KSW 71 powoli się wypełnia. Poznaliśmy już bohaterów kilku zestawień, które Konfrontacja Sztuk Walki przygotowała na 18 czerwca. Możliwe, że to nie wszystkie niespodzianki szykowane na czerwcowy event

Duże zaskoczenie! ”Balboa” o pas GROMDY zawalczy z…

To jest naprawdę spore zaskoczenie. Dzisiaj w mediach społecznościowych GROMDA ogłosiła kto zawalczy o pas organizacji walk na gołe pięści. Zaskoczeniem nie jest Bartłomiej Domalik, a jego najbliższy przeciwnik. Będzie nim Mark Godbeer, który przecież nie stoczył jeszcze żadnego starcia w federacji Mariusza Grabowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis