MMA PLUFCKarolina Kowalkiewicz szykuje się do kolejnej walki. W przygotowaniach pomaga jej… Joanna Jędrzejczyk

Karolina Kowalkiewicz szykuje się do kolejnej walki. W przygotowaniach pomaga jej… Joanna Jędrzejczyk

Karolina Kowalkiewicz (12-6) po dłuższej przerwie szykuje się do powrotu do oktagonu UFC. W przygotowaniach pomaga jej m.in była rywalka – Joanna Jędrzejczyk (16-4).

Karolina Kowalkiewicz i Joanna Jędrzejczyk
Foto: Karolina Kowalkiewicz

Kowalkiewicz zamieściła w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z naszą drugą reprezentantką w organizacji Dany White’a.

“Jak trenować to tylko z najlepszymi! Asia z całego serca dziękuje za pomoc w przygotowaniach #ufc #imcomingback #lovemyjob #training #monsterenergy #jj #kk #kz #lodz #poland”

Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz mierzyły się ze sobą w 2016 roku podczas słynnej gali UFC 205 w Madison Square Garden. Na konferencjach prasowych zawodniczki nie pałały do siebie zbytnią sympatią. Ostatecznie walkę na punkty wygrała ówczesna mistrzyni. czyli JJ. Kowalkiewicz miała jednak swój moment, gdy była blisko wygranej przed czasem. Jak widać po latach Jędrzejczyk i Kowalkiewicz po latach nie mają wobec siebie animozji i potrafią współpracować.

Po raz ostatni Karolina Kowalkiewicz zawalczyła w lutym ubiegłego roku. Porażka z Xiaonan Yan była jej czwartą kolejną z rzędu. Co gorsza jednak Polka doznał poważnego urazu oczodołu i konieczna była operacja.

Kontuzja spowodowała dłuższą przerwę. W międzyczasie zawodniczka… zmieniła stan cywilny i wyszła za mąż za swojego wieloletniego trenera Łukasza Zaborowskiego.

Teraz Kowalkiewiecz z pewnością będzie chciała przełamać złą passę i odnieść pierwsze od 2018 roku zwycięstwo. Czekamy na dalsze informacje na temat jej najbliższego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis