MMA PLKowalkiewiczKarolina Kowalkiewicz potwierdza: Gdybym przegrała z Felice Herrig…

Karolina Kowalkiewicz potwierdza: Gdybym przegrała z Felice Herrig…

Karolina Kowalkiewicz byłą gościem Ariela Helwaniego w programie The MMA Hour, gdzie opowiadała o swojej ostatniej walce z Felice Herrig, która odbyła się w sobotę w Las Vegas.

Karolina Kowalkiewicz

Polka przełamała serię pięciu porażek z rzędu i odniosła długo wyczekiwaną wiktorię. Teraz natomiast przyznała, że gdyby wydarzenia w oktagonie w sobotnią noc przebiegły inaczej, to jej sportowa kariery byłaby już zakończona.

Karolina Kowalkiewicz potwierdza: Gdybym przegrała z Felice Herrig…

“Nie rozmawiałam o tym z nikim, ale tak. Przeszłabym na sportową emeryturę, gdybym przegrała z Felice Herrig.”.

Ostatecznie Polka wygrała z Herrig przez poddanie w drugiej rundzie i to Amerykanka pożegnała się z zawodowym sportem, co Kowalkiewicz skwitowała:

“Lepiej ona, niż ja.”

Polka nie ukrywała, że przez ostatnie miesiące miała duży mentlik w głowie spowodowany swoją aktualną sytuacją w UFC:

“Miałam naprawdę zły moment i myślałam, że zakończę przygodę z MMA. Ale po kilku miesiącach, tygodniach, kiedy znowu zawalczyłam to poczułam to znowu i powiedziałam sobie, że nie mogę skończyć z MMA, bo za bardzo to kocham. Jeszcze nie teraz. Jeszcze z dwa lata chcę walczyć.”

Zobacz także:

Szaleńczy sparing Jacka Murańskiego z trenerem! Padają mocne słowa! [WIDEO] Widzieliście?

Tak jak zapowiadaliśmy! Pojawiliśmy się z kamerą w klubie Corpus Gymie, gdzie doszło do nagrania treningu Jacka Murańskiego. Był też sparing ”Murana” z trenerem Robertem Maruszakiem. Jacek przygotowuje się do drugiego pojedynku w organizacji FAME MMA.

Don Kasjo reaguje po ogłoszonej walce Parke-Szulakowski! ”Szuli” odpowiada! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na instagramie zareagował na ogłoszoną walkę pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że ”Stormin” zapewnił popularnemu ”Don Kasjo” jedyną przegraną w organizacji FAME MMA. Kasjusz do dziś nie zgadza się z werdyktem sędziów. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis