MMA PLKowalkiewiczKarolina Kowalkiewicz po wygranej na UFC w Las Vegas dziękuje Joannie Jędrzejczyk: Jestem tu dzięki Tobie!

Karolina Kowalkiewicz po wygranej na UFC w Las Vegas dziękuje Joannie Jędrzejczyk: Jestem tu dzięki Tobie!

Karolina Kowalkiewicz wreszcie przełamała serię porażek i na minionej gali UFC on ESPN+ 65 odniosła efektowne zwycięstwo poddając przed czasem Felice Herrig. Dla Polki starcie w Las Vegas było ogromnym ładunkiem emocjonalnym, który po eksplozji przyniósł same pozytywne emocje.

Karolina Kowalkiewicz

Skończenie w walce Kowalkiewicz vs Herrig możecie zobaczyć poniżej. Była to pierwsza wygrana Polki od sześciu pojedynków.

Karolina Kowalkiewicz po wygranej na UFC w Las Vegas dziękuje Joannie Jędrzejczyk

Kowalkiewicz przed sobotnią walką w UFC zmieniła klub i przygotowywała się w Coconut Creek na Florydzie w American Top Team. Pomoc w przenosinach zaoferowała jej Joanna Jędrzejczyk, która była bardzo istotną postacią w sukcesie Karoliny Kowalkieiwcz.

Sama 36-latka po wygranej nad Herrig nie kryła wzruszenia:

“Czuję się niesamowicie po tej wygranej walce. Wróciłam, wróciłam, jest wspaniale! Przed tą walką zmieniłam wszystko. Wiedziałam, że to moja ostatnia szansa na osiągnięcie czegokolwiek. Zostawiłam w Polsce rodzinę i pieski. Przyjechałam do ATT na Florydzie, spędziłam tutaj dwa miesiące bez przyjaciół, rodziny, bez męża i piesków. Trenowałam z trenerami Parrumpą i Andersonem. Zaufałam im i wygrałam swoją walkę. To była trudna decyzja z tymi przenosinami, ale wiedziałam, że będzie ona dla mnie dobra. Joanna pomogła mi cały ten obóz. JJ, dziękuję Ci bardzo. Jestem tu dzięki Tobie, to zwycięstwo to zasługa całego zespołu.”

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski o sytuacji na High League 3: Muszą nauczyć się od KSW jak załatwia się takie sprawy! Widzieliście?

Komentator MMA, analityk sportów walki, były zawodnik i tancerz, obecny konferansjer i wierny kibic Legii Warszawa – Łukasz “Juras” Jurkowski przedstawił swój punkt widzenia odnoszący się do sytuacji, która miała miejsce na gali High League 3.

Marcin Najman komentuje awanturę na High League 3! ”El Testosteron” uderza w Boxdela! Co wy na to?

Marcin Najman skomentował awanturę, która miała miejsce na High League 3 w Ergo Arenie. Malik Montana pojawił się w klatce i ogłosił, że walka Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem zostaje odwołana. Pojedynek odbędzie się już niebawem i będzie to rekompensata dla fanów, którzy byli zawiedzeni całą sytuacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis