MMA PLKSWKarolina Kowalkiewicz o wygranej Owczarz: Wiedziałam, że pojedynek nie wyjdzie poza drugą rundę [WIDEO]

Karolina Kowalkiewicz o wygranej Owczarz: Wiedziałam, że pojedynek nie wyjdzie poza drugą rundę [WIDEO]

Jak wiadomo, wprawdzie jeszcze nieoficjalnie, już wkrótce zobaczymy Karolinę Kowalkiewicz powracającą do klatki UFC. Wczoraj natomiast, na KSW 52 w Gliwicach, mieliśmy okazję porozmawiać z tą zawodniczką.

Karolina Kowalkiewicz (12-5) to zawodniczka UFC, swoje pierwsze kroki stawiająca w federacji KSW. Na co dzień trenuje w klubie Shark Top Team w Łodzi, między innymi z walczącą na gliwickiej gali Karoliną Owczarz. Kowalkiewicz do oktagonu wejdzie najprawdopodobniej 23 lutego, a jej przeciwniczką ma być Xiaonan Yan (11-1). Zdaje sobie sprawę, że wiele osób twierdzi, że ta walka to może jej “być albo nie być” w organizacji. Ostatnio ma niestety nie najlepszą passę – trzy przegrane pojedynki.

Karolina Owczarz (3-0), po panującym od kilku miesięcy napięciu między nią a jej przeciwniczką, Aleksandrą Rolą, wyjaśniła rywalkę w drugiej rundzie. Po dobrze poprowadzonej walce i dominacji w pierwszej rundzie, Karolinie udało się pod koniec drugiej rundy dopiąć duszenie trójkątne nogami. Karolina Kowalkiewicz, jako jedna z jej sparingpartnerek, w wywiadzie pochwaliła ją za wykonany progres i niezłomność w treningach, mając na uwadze, że trenuje ona dopiero dwa lata.

W rozmowie z Michałem Rogozińskim, Karolina Kowalkiewicz mówi o swojej przyszłości, wygranej klubowej koleżanki i zapleczu treningowym nowo powstającego klubu. Komentuje także kolejne starcie Joanny Jędrzejczyk i jej rywalkę.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.