MMA PLNajnowszeKowalkiewiczKarolina Kowalkiewicz już dziś stoczy kolejny pojedynek w UFC! Zobaczcie ostatni face to face!

Karolina Kowalkiewicz już dziś stoczy kolejny pojedynek w UFC! Zobaczcie ostatni face to face!

Karolina Kowalkiewicz (14-7) już dziś stoczy swój piętnasty pojedynek w największej organizacji na świecie. Polka w Las Vegas zmierzy się z niebezpieczną Vanessą Demopoulos (9-4).

Kowalkiewicz

W main evencie zobaczymy również zestawienie pań w kategorii słomkowej. Świetna grapplerka Mackenzie Dern (12-3) skrzyżuje rękawice z Angelą Hill (15-12).

Trzeba przyznać, że najbliższa przeciwniczka naszej reprezentantki jest pewna siebie i zamierza udowodnić swój potencjał. Oto jedna z jej ostatnich wypowiedzi:

Jestem bardzo silna. Potrafię znokautować i mam świetny umiejętności grapplingowe. Nie wydaje mi się, żeby ta walka dotrwała do decyzji sędziów, ale nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Chcę udowodnić, że zasłużyłam na miejsce w pierwszej piętnastce rankingu.

Kowalkiewicz wraca do klatki!

Karolina Kowalkiewicz (14-7) przerwała straszliwą serię i aktualnie może pochwalić się dwoma zwycięstwami z rzędu. Tym razem Polka w Las Vegas zmierzy się z zawodniczką z Grecji – Vanessą Demopoulos (9-4).

Przeciwniczka Kowalkiewicz nie wypełniła wymaganego limitu wagowego. Tym samym zostanie jej potrącone 20% z wypłaty.

Doszło też do ostatniego face to face przed walką. Co możecie zobaczyć poniżej:

Z racji udziału polskiej zawodniczki telewizja Polsat pokaże zarówno kartę wstępną jak i główną najbliższej gali. Transmisja odbędzie się na dwóch kanałach – najpierw na Polsat Sport Extra później zaś na Polsat Sport. Walki Karoliny Kowalkiewicz możemy spodziewać się około północy bądź delikatnie wcześniej. 

Zobacz także:

Walka Błachowicz-Pereira eliminatorem do walki o pas! Menadżerka Polaka zabiera głos! Co wy na to?

To jest dopiero informacja! Jak się okazuje starcie Jana Błachowicza z Alexem Pereirą ma być eliminatorem do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Wspomnianą informację zdradziła menadżerka Polaka – Dorota Jurkowska.

Daniel Cormier o walce Błachowicz-Pereira: Jak Alex poradzi sobie z Janem?

Daniel Cormier i Michael Bisping na YouTubie skomentowali ostatnio ogłoszone hitowe starcie pomiędzy Janem Błachowiczem, a Alexem Pereirą. Do ich starcia dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis