MMA PLUFCKarolina Kowalkiewicz brylowała podczas International Fight Week

Karolina Kowalkiewicz brylowała podczas International Fight Week

Foto: Karolina Kowalkiewicz
Foto: Karolina Kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz (12-2) była jedną z  zawodniczek zaproszonych na International Fight Week do Las Vegas.

Polka m.in podpisywała autografy fanom wśród byłych i obecnych zawodników UFC takich jak Luke Rockhold (16-4), Miesha Tate (18-7), Chris Weidman (14-3) czy B.J Penn (16-12-2).

Karolina uczestniczyła również w ceremonii włączenia nowych członków UFC Hall of Fame. Do Galerii Sław trafiła wtedy m.in pierwsza kobieta w historii, czyli Ronda Rousey (12-2).

Podczas swojego pobytu w Las Vegas Kowalkiewicz miała okazję spotkać choćby jedną z legend UFC Matta Hughesa (45-9) czy inne czołowe zawodniczki jak Valentina Shevchenko (15-3) czy Michelle Waterson (15-6).

View this post on Instagram

UFC Angels 😂😎👊💪#ufc

A post shared by Karolina Kowalkiewicz Official (@karolinakowalkiewicz) on

Podczas wyjazdu polska zawodniczka nie zaniedbała również treningów. Razem ze swoim trenerem Łukaszem Zaborowskim ćwiczyła w UFC Performance Institute. Podczas jednego z udzielonych wywiadów opowiadała również o pojedynku z Jessicą Andrade (18-6). Walka ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez UFC, ale  najprawdopodobniej Kowalkiewicz zmierzy się z Brazlijką 8 września na gali UFC 228 w Dallas. Niewykluczone, że zwyciężczyni tego pojedynku w następnej walce zawalczy już o pas mistrzowski.