MMA PLACAKarol Celiński wystąpi na ACA 122 w Mińsku! Rywalem Ukrainiec z rekordem 10-6!

Karol Celiński wystąpi na ACA 122 w Mińsku! Rywalem Ukrainiec z rekordem 10-6!

Karol Celiński powraca do klatki i wystąpi na gali ACA 122 w Mińsku! Polaka czeka konfrontacja z Ukraińcem, który nie zamierza się łatwo poddawać. Dla “Cebuli” będzie to powrót do klatki od sierpnia zeszłego roku.

Karol Celiński wystąpi na ACA 122 w Mińsku! Rywalem Ukrainiec z rekordem 10-6!

Rywalem Polaka będzie Dmitriy Mikutsa, który jest Ukraińcem z rekordem 10-6. Starcie to będzie jedną z wielu walk z udziałem naszych rodaków na nadchodzącej gali ACA 122.

Impreza ACA 122 odbędzie się 23 kwietnia.

Karol Celiński w swojej ostatniej walce pokonał decyzją sędziów Luka Barnatta. Było to w sierpniu zeszłego roku. Było to zwieńczenie trylogii między tymi zawodnikami, którą ostatecznie wygrał Polak zgarniając w trzech konfrontacjach dwie wiktorie.

Jego najbliższy rywal – Dmitriy Mikutsa w poprzednim roku stoczył tylko jedną walkę. W grudniu na gali ACA 116 przegrał przez duszenie z Giogorem Matevosyanem. Ukrainiec posiada rekord zawodowych walk w postaci 10 zwycięstw i 6 porażek.

Na kogo stawiacie w tej walce? Celiński czy Mikutsa?

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Widzieliście dlaczego odmówił?

Daniel Rutkowski (12-2) już dziewiątego kwietnia stoczy swój następny bokserski pojedynek.Zapaśnik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” postanowił odmówić!

Będzie trzecia walka McGregor vs. Poirier. To już pewne! Jak obstawiacie?

Do trzeciego pojedynku między Iralndczykiem i Amerykaninem dojdzie w lipcu. Informację potwierdził sam “The Notorious”.

Kacper Koziorzębski vs. Ion Surdu ostatnią walką w rozpisce KSW 60

W ostatnim starciu dodanym do karty walk gali KSW 60 Kacper Koziorzębski (7-3, 4 KO) zmierzy się z Ionem Surdu (10-3, 7 KO, 1 Sub). Pojedynek, do którego dojdzie 24 kwietnia, odbędzie się w umownym limicie 80 kilogramów.

Demian Maia vs Belal Muhammad na UFC 263

Pojedynek w wadze półśredniej Demian Maia vs Belal Muhammad znalazł się w rozpisce gali UFC 263, która odbędzie się 12 czerwca.