MMA PLKSWKarol Bedorf nie wystąpi na KSW 53?

Karol Bedorf nie wystąpi na KSW 53?

Fani Karola Bedorfa (15-5) mogą mocno się zawieźć. Według Scotta Lagdona, czyli dziennikarza Bloody Elbow, były mistrz wagi ciężkiej nie wystąpi na zbliżającej się gali w Łodzi.

Od dłuższego czasu szczecinianin toczy znacznie mniej pojedynków, skupiając się na innych działalnościach. W zeszłym roku Bedorf tylko raz stanął do walki, przegrywając przed czasem z Damianem Grabowskim (22-5).

Po dziesięciu miesiącach przerwy 36-latek miał pojawić się na gali KSW 53. Organizatorzy szybko ogłosili udział zawodnika wagi ciężkiej. Dla fightera byłaby to zatem szansa powrotu na zwycięską ścieżkę, gdyż obecnie posiada on serię dwóch przegranych z rzędu.

Być może Bedorf nie pojawi się jednak podczas nadchodzącego eventu Konfrontacji Sztuk Walki. Taką informację na Twitterze przekazał Lagdon, który nie podał jednak przyczyn takiego obrotu sytuacji.

Wygląda na to, że były mistrz KSW w wadze ciężkiej, Karol Bedorf, nie jest dłużej planowany do rywalizacji na KSW 53.

Taka wiadomość może wiązać się z faktem, iż szczecinianin został usunięty z plakatu promującego wydarzenie. Na jego miejscu pojawił się Michał Materla (27-7). Aktualnie organizacja ani sam zainteresowany nie podali żadnej oficjalnej informacji w tej sprawie.