MMA PLarmia fight night“Karakan” wraca do klatki. Dawid Kareciński wystąpi na Armia Fight Night 12

“Karakan” wraca do klatki. Dawid Kareciński wystąpi na Armia Fight Night 12

Starszy Szeregowy Dawid Kareciński (2-0)  ponownie wystąpi na gali AFN!

Dawid Kareciński Armia Fight Night 12
Foto: Armia Fight Night

Słynny „Karakan” , zapaśnik Śląska Wrocław, będący medalistą Mistrzostw Świata i Europy, w spektakularny sposób przywitał się z kibicami w swoim zawodowym debiucie. Mowa tu o pojedynku z Rashedem Kaddourą, który miał miejsce w styczniu 2021 roku na gali Armia Fight Night z numerem 9. Pokonał swojego rywala przez TKO, ciosami w parterze już w pierwszej odsłonie pojedynku! Pół roku później skrzyżował rękawice z Przemysławem Górnym na jubileuszowej edycji gali w Żywcu, po batalii na pełnym dystansie Kareciński zwyciężył na kartach sędziowskich. Zawodnik z Wrocławia trenuje pod okiem Witolda Kostki oraz Romana Zięby. Swoje brazylijskie jiu-jitsu doskonali razem z Erykiem Maj.

Czy reprezentant „Karakan Team” oraz Paco Team Mysłowice dopisze sobie kolejne zawodowe zwycięstwo? Jeśli tak – w jaki sposób rozprawi się ze swoim rywalem? O tym dowiemy się już 26 lutego!

O gali Armia Fight Night 12:

Dwunasta edycja gali Armia Fight Night –  odbędzie się 26 lutego w Gliwicach. Kibice będą mogli oglądać to sportowe widowisko na antenie TVP Sport. Dziesięć poprzednich edycji – w tym jedna Edycja Specjalna – nie zawiodły oczekiwań wymagających kibiców – również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na mocne sportowe zestawienia.

Nazwiska bohaterów tego wydarzenia organizacja będzie odsłaniać niebawem. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Armia FightNight oraz wspólnego oglądania dwunastej edycji gali.

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia FightNight z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Zobacz także:

Artur Szpilka zapowiada: Obraziłem się na boks, wracam w MMA!

To już pewne! Artur Szpilka swój następny pojedynek stoczy w mieszanych sztukach walki. O debiucie ”Szpili” mówi się od dłuższego czasu. Już niebawem poznamy organizacje i przeciwnika Artura.

Narkun zabiera głos po utracie tytułu: Smutne jest także to, że wielu ludzi żywi się czyimś potknięciem!

Tomasz Narkun (18-5) zabiera głos po utracie tytułu KSW w wadze półciężkiej. ”Żyrafa” nie zmienia zdania i ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). ”Żyrafa” postanowił podziękować rywalowi za 5-rundowy bój.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis