MMA PLKSWKara finansowa dla Michała Kity po KSW 61

Kara finansowa dla Michała Kity po KSW 61

Foto: KSW

W związku z zachowaniem i słowami Michała Kity, które skierowane były do sędziego głównego KSW Tomasza Brondera podczas gali KSW 61, organizacja postanowiła nałożyć na zawodnika karę w wysokości 10% wynagrodzenia otrzymanego za starcie z Darko Stošiciem.

Właściciele Federacji KSW rozumieją emocje, które mogły zostać wywołane wynikiem i zakończeniem walki oraz stan, w którym znajdował się zawodnik, jednak niezależnie od tego, z całą stanowczością chcą podkreślić, że tego typu słowa i zachowanie były nieodpowiednie. Wszelkie ewentualne podobne zdarzenia w przyszłości również będę karane z pełną surowością.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

KSW 61: Wściekły Kita na przerwanie sędziego: Nie chciałem tego cwe*a, żeby sędziowiał! [WIDEO]

Michał Kita (20-13-1) był zły po sobotniej walce na gali KSW 61. ”Masakra” uważał, że sędzia zbyt wcześnie przerwał walkę. Nie brakowało nagrań, gdy Kita zmierzał do szatni i w mocnych słowach wypowiedział się o Tomaszu Bronderze (sędzia KSW).

Michał Kita komentuje nagranie, na którym niecenzuralnie nazywa sędziego Brondera: Przepraszam

Zawodnik wagi ciężkiej Michał Kita komentuje nagranie, na którym w niecenzuralnych słowach nazwał sędziego Tomasza Brondera sędziującego jego walkę z Darko Stosicem na KSW 61.