MMA PLArtur SzpilkaKamiszka o zachowaniu Załęckiego! Denis odpowiada: Kobieta nie powinna się wtrącać w nasze sprawy!

Kamiszka o zachowaniu Załęckiego! Denis odpowiada: Kobieta nie powinna się wtrącać w nasze sprawy!

Kamila Wybrańczyk w mediach społecznościowych postanowiła skomentować zachowanie Denisa Załęckiego na drugiej konferencji High League 4. Jest szybki komentarz ”’Bad Boy”, który uważa, że Kamila nie powinna się wtrącać.

Załęcki

Do walki dojdzie już w sobotę na gali High League 4 w Gliwicach. Jest to wyczekiwane starcie w wadze ciężkiej.

Do wyczekiwanego debiutu Szpilki doszło na gali KSW w Toruniu. Artur pokazał się z naprawdę dobrej strony w rewanżu z Sergey’em Radchenko. Tym razem nie było żadnych kontrowersji. Polak w drugiej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Denis Załęcki odpowiada!

Kamila Wybrańczyk pod jednym z postów na instagramie postanowiła wypowiedzieć się o zachowaniu Denisa Załęckiego. 

Widzę tylko jednego gwiazdora i nie jest nim Artur (…) Co ma kontuzja do wyjścia do ringu? Przecież leki przeciwbólowe nie działają 3 minut, Artur też ma kontuzje i nie płacze i nie mówi o tym na każdej konfie. To się nazywa słabe poddymianie. Reguły, zasady i kontrakt są już dawno podpisane i wszystko ustalone i to jest koniec tematu, nara.

”Bad Boy” w rozmowie z portalem FanSportu.pl odpowiedział.

Mnóstwo ludzi pisało, czy coś z tym zrobię. Nie, nic z tym nie zrobię z szacunku do Artura. Nie będę się wypowiadał na temat jego kobiety. Mogę powiedzieć, że to bardzo niesmaczne, niemiłe i nie wiem, czy to powiedział głos Artura, tylko po prostu ona to powiedziała, a nie on mi. Jeśli ma problem do mnie, to niech mi powie (…) Kobieta nie powinna się wtrącać w nasze sprawy i w taki sposób mnie oceniać. Z drugiej strony Artur zarzucał mi, że ja powinienem trenera ogarnąć. A to jest mi obca osoba. To jest tylko trener, więc co ja mam ogarniać, co on gada. A to jest jego kobieta. Jakbym miał kobietę, to moja kobieta by się w taki sposób nie odezwała, no bo k**wa zna swoje miejsce i nie wtrąca się w koleżeństwo. No jak to wygląda? Trochę słabo to wygląda. Z szacunku do Artur nie będę się wypowiadał. Niefajnie się poczułem.

Zobacz także:

Artur Sowiński chętnie stoczy dwie walki jednego wieczoru! Murański przyjmie wyzwanie?

Artur Sowiński (22-14) w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie jednego wieczoru stoczy dwa pojedynki. Popularny ”Kornik” miał na myśli starcie z Mateuszem Murańskim. Czy zawodnik FAME MMA przyjmie wyzwanie?

Jeden z największych portali o MMA publikuje nagranie Ferrariego! Sylwester Wardęga komentuje! Widzieliście?

Teraz filmik za kulis konferencji High League 4 trafi nie tylko do dużego grona w Polsce…bowiem jeden z największych portali o MMA opublikował na twitterze nagranie Amadeusza Roślika. Mowa o portalu Bloody Elbow. Na post postanowił zareagować Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis