MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Kamila Wybrańczyk chętna na rewanż z Martą Linkiewicz!

FAME MMA 10: Kamila Wybrańczyk chętna na rewanż z Martą Linkiewicz!

To bez wątpienia była jedna z najlepszych walk kobiecych w historii Fame MMA. Na gali Fame MMA 10 rękawice skrzyżowały Marta Linkiewicz i Kamila Wybrańczyk.

W starciu o pas największej polskiej federacji freak fightowej, górą okazała się Linkimaster. Bardziej doświadczona w oktagonie Fame MMA zawodniczka imponowała opanowaniem w wymianach stójkowych, a także dobrze radziła sobie w klinczu, do którego często dążyła Wybrańczyk. Walka toczyła się na pełnym dystansie trzech rund i trzeba przyznać, że poza umiejętnościami technicznymi, panie pokazały charakter i dobrą kondycję, gdyż tempo pojedynku było cały czas wysokie. Ostatecznie, to podopieczna trenera Norberta Daszkiewicza okazała się lepszą, przez niejednogłośną decyzję sędziowską.

Obie zawodniczki od początku darzyły się dużym szacunkiem i tak było też po walce. Wydaje się więc, że w przyszłości możemy się spodziewać rewanżu. Taką gotowość wyraziła ostatnio Kamiszka. Życiowa partnerka Artura Szpilki została zapytana o to przez fana.

– Chciałabyś rewanż z Linki?

– Oczywiście, myślę że walka była wyrównana, dałyśmy show i dużo emocji.

Zobacz także:

Utytułowana zawodniczka sportów stójkowych rywalką Karoliny Owczarz na KSW 61

Starcie pań, w którym wystąpią Karolina Owczarz (3-1, 2 Sub) i Monika Kučinič (1-0), zamyka kartę walk gali KSW 61. Już 5 czerwca Polka zejdzie kilka kilogramów niżej, a jej rywalką w mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA będzie utytułowana zawodniczka sportów uderzanych ze Słowenii. Starcie odbędzie się w umownym limicie 53,5 kg.

Różalski o Don Kasjo: Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości!

Marcin Różalski wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim, który mimo wszystko zaskoczył w ostatnim pojedynku. ”Don Kasjo” dopiero po całym dystansie przegrał z Normanem Parke, który toczył swoje pojedynki w największych organizacjach na świecie.

Jak trenować, to z najlepszymi! Robert Ruchała i Mateusz Gamrot na jednej sali w Czerwonym Smoku

Aspirujący do miana nowej gwiazdy KSW Robert Ruchała postawił na treningi z najlepszymi! 23-latek przebywa obecnie w Poznaniu, gdzie w Czerwonym Smoku jego sparingpartnerami są m.in. Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski.