MMA PLFENKamil Wojciechowski stawia na MMA! Zawodnik postanowił porzucić pracę nauczyciela!

Kamil Wojciechowski stawia na MMA! Zawodnik postanowił porzucić pracę nauczyciela!

W tą sobotę odbędzie się FEN 45. Po raz 8 do klatki MMA wejdzie Kamil Wojciechowski. Jego rywalem będzie Joel dos Santos.

W formule tej zadebiutowała w 2016 roku podczas PCF 14: Cage Fight pokonując w 1 rundzie Dušana Glazgo. Kolejne pojedynki toczył w House of Gladiators, Seaside BattleS Dziwnów czy Fight Exclusive Night. Na 8 pojedynków żadnego nie przegrał.

W organizacji Fight Exclusive Night zadebiutował w 2021 roku podczas FEN 36. Zmierzył się z Łukaszem Klingerem, którego pokonał przez techniczny nokaut w 1 rundzie. Wygrał też z Kornelem Zapadką, Arkadiuszem Jędraszczykiem czy Łukaszem Olechem. Ostatni pojedynek stoczył w 2022 roku podczas FEN 42, gdzie wygrał z Łukaszem Olechem. Oprócz MMA spróbował sił w kickboxingu. Stoczył tak jeden pojedynek. Miał on miejsce w 2017 roku podczas Extreme Fight Cage 5, gdzie pokonał Rafała Kamińskiego.

Wojciechowski o poważnej decyzji!

W lutym na swoich mediach społecznościowych Kamil Wojciechowski poinformował o podjęciu poważnej decyzji. Porzucił on pracę nauczyciela wychowania fizycznego na rzecz MMA.

Myślę, że przede wszystkim chciałbym teraz tę karierę na pierwszym miejscu postawić, bo mam 34 lata w tym roku, więc chcę wykorzystać ten czas, który mi został i nie żałować tego w przyszłości.

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis