MMA PLarmia fight nightKamil Szymuszowski po AFN Special Edition: Miał być Szymek 2.0 a wyszedł 0.2

Kamil Szymuszowski po AFN Special Edition: Miał być Szymek 2.0 a wyszedł 0.2

Foto: Facebook/ Kamil Szymuszowski

Kamil Szymuszowski zabrał głos po AFN Special Edition, gdzie w walce wieczoru musiał uznać wyższość Jacka Bednorza.

“Szymek” powrócił do klatki po trzech porażkach z rzędu poniesionych w klatce Federacji KSW, ale walka wieczoru gali Armia Fight Night Special Editon nie poszła po jego myśli. Tam Jacek Bednorz znokautował go w drugiej rundzie:

Kamil Szymuszowski po AFN Special Edition: Miał być Szymek 2.0 a wyszedł 0.2

Szymuszowski nie chowa jednak głowy w piasek i w mediach społecznościowych odniósł się do tej porażki. “Szymek” nie ukrywa, że jest mocno rozczarowany swoim występem:

“Co mogę napisać oprócz przeprosin 😔 zawiodłem siebie i swoich najbliższy… miał być Szymek 2.0 a wyszedl 0.2 😔 Nie licząc problemów z wagą okres przygotowań przebiegły bez zarzutów… na walce nie zrobiłem nic z tego co miałem zaplanowane 🙈 nie wiem czemu tak się stało eh muszę wszystko przemyśleć wyciągnąć wnioski i zastanowić się poważnie czy dalej jest sens to robić 😢 kocham to gówno ale zdrowie jest najważniejsze tym bardziej jeśli jest się ojcem 🙈 dziękuję bardzo wszystkim którzy w tym okresie mi pomagali i wspierali 🤝 najbardziej rodzicom i mojej żonie bo są moim największym wsparciem ❤

Co mogę napisać oprócz przeprosin 😔 zawiodłem siebie i swoich najbliższy… miał być Szymek 2.0 a wyszedl 0.2 😔 Nie…

Posted by Kamil Szymuszowski on Sunday, May 9, 2021

Zobacz także:

Jarek Legancko nie zawalczy na gali Najmana! ”Jest gdzieś granica” Pełna zgoda?

Jarek Mergner jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej lubianych przez widzów postaci “Chłopaków do wzięcia”. Od wielu odcinków na ekranie fani oglądają jego starania znalezienia sobie dziewczyny. Mimo miłosnych porażek Jaruś nie poddaje się i nadal poszukuje tej jednej jedynej.

Tragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje! Widzieliście?

Mamy przykrą wiadomość! Mariusz Adam Ryjek w minioną sobotę zaginął i od razu zaczęły się poszukiwania. Niestety parę godzin później przyszła najgorsza z możliwych wiadomości… 35-latek nie żyje!

Różalski: Jeżeli Kasjo przypomni sobie swoje myczki, jest w stanie wypunktować Normana! [WIDEO]

Marcin Różalski był gościem na wczorajszej gali Krwawy Sport 3. Przy tej okazji Różal udzielił wywiadu naszemu portalowi, w którym odniósł się między innymi do zbliżającej się wielkimi krokami walki Normana Parke z Kasjuszem Życińskim.