MMA PLBoksKamil Szeremeta przegrywa przed czasem z Jaimem Munguią. Maciej Sulęcki komentuje: To się nachapałeś hajsu Kamilu!

Kamil Szeremeta przegrywa przed czasem z Jaimem Munguią. Maciej Sulęcki komentuje: To się nachapałeś hajsu Kamilu!

Niestety, Kamil Szeremeta przegrywa przed czasem walkę z Meksykaninem Jaimem Manguią, której stawką był pas WBO Intercontinental wagi średniej.

Polak dobrze zaprezentował się w pierwszej rundzie, gdzie trafiał rywala najczęściej i pokazał się z najlepszej strony. Później jednak było już gorzej.

Kamil Szeremeta przegrywa przed czasem z Jaimem Munguią. Maciej Sulęcki komentuje: To się nachapałeś hajsu Kamilu!

Niepokonany w zawodowych startach Manguia po pierwszej rundzie zyskał już ogromną przewagę i w sumie zadał prawie trzy razy więcej ciosów od Polaka. Meksykanin wyglądał na zawodnika lepszego co najmniej o jeden poziom, co wszyscy niestety widzieli.

Po szóstej rundzie zdecydowano, że Kamil Szeremeta przyjmuje zbyt dużo ciosów i poddano Polaka przed siódmą odsłoną.

Co ciekawe, swój komentarz na temat dyspozycji Kamila Szeremety napisał na Twitterze inny polski pięściarz – Maciej Sulęcki.

Ten nie szczędził słów krytyki w kierunku walczącego wczoraj Polaka:

“To się nachapales Kamilu ($$$) Szanujmy się przede wszystkim jako sportowcy. Kto myśli inaczej jest zwykłym kretynem a takich tutaj na TT nie brakuje. Walka dramat zle się oglądało bardzo przykro się na to patrzyło”

Zobacz także:

Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na Elite Fighters 1! Tata lub syn zamelduje się w klatce! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Warszawski Dresik zawalczy z Murańskim na premierowej gali organizacji Elite Fighters! Informację o występie Dresika oraz Murańskiego otrzymaliśmy od samej organizacji. Pozostała jedna kwestia nierozstrzygnięta – czy tym Murańskim, który wejdzie do klatki będzie Jacek czy Mateusz?

Fury i Wilder spotkali się twarzą w twarz przed trzecią walką. Bardzo długi staredown!

Czołowi zawodnicy wagi ciężkiej po raz trzeci spotkają się w ringu. Pierwsze starcie zakończyło się remisem, drugie wygrał Anglik. Teraz Fury i Wilder zawalczą po raz trzeci, ale najpierw zaliczyli aż 6-minutowy staredown.

MMA-VIP 2: Żurom vs Antykonfident, Pudzianowski vs Chic – wyniki

Wyniki gali MMA-VIP 2, na której zobaczyliśmy między innymi takie walki jak Żurom vs Antykonfident czy Krystian Pudzianowski vs Tomasz Chic.