MMA PLarmia fight nightKamil Stachura vs. Marcin Trzciński na Armia Fight Night 14

Kamil Stachura vs. Marcin Trzciński na Armia Fight Night 14

Na karcie walk AFN14 ponownie witamy debiutantów federacji. Tym razem jest to Kamil Stachura – zdobywca podium w zawodach ALMMA 104 i 129 w kategorii wagowej 93 kg.

Kamil Stachura vs. Marcin Trzciński
Foto: Armia Fight Night

Stachura wśród swoich osiągnięć ma także I miejsce w XVIII Mistrzostwach Polski ADCC Zaawansowani Masters oraz 2 miejsce w kategorii Zaawansowani Adult. Posiada purpurowy pas BJJ i został finalistą Mistrzostw Polski No Gi i Pucharu Polski No Gi JJ. Do walki między Panami dojdzie w Kołobrzegu, czyli na terytorium Kamila Stachury, który reprezentować będzie Berserker’s Team Kołobrzeg.

Jego przeciwnikiem ogłoszony został Marcin Trzciński – zawodnik, który ma na swoim koncie dwie porażki i jedno zwycięstwo w zawodowej formule MMA. Do kolejnego pojedynku przygotowuje się głównie w klubie WCA pod okiem sztabu trenerskiego, wśród którego pojawiają się nazwiska takie jak Robert Jocz i Grzegorz Trędowski. Czy walka w oktagonie AFN14 będzie dla niego szansą na wyrównanie rekordu? 

Bilety dostępne na stronie ticketos.pl

Transmisja gali w TVP SPORT

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Babilon MMA 30 – wyniki

Kolejna gala czołowej polskiej organizacji odbędzie się w Międzyzdrojach. O mistrzowski pas zawalczy Łukasz Sudolski, w rozpisce znaleźli się też m.in. Tymoteusz Łopaczyk czy Marcin Sianos.

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi przed KSW 72: “Bardzo dobre rundy”

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi w jego przygotowaniach do nadchodzącej wielkimi krokami walki z Dawidem Śmiełowskim, do której dojdzie już 23 lipca na gali KSW 72 w Kielcach.

Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276. Pokazał zdjęcie rozwiewające wątpliwości

Mistrz wagi piórkowej UFC i jeden z największych obecnie dominatorów w swojej kategorii wagowej w UFC Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276! Mało tego, z tym złamaniem przewalczył jeszcze kolejne trzy rundy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis