MMA PLFENKamil Paczuski wystąpi na FEN 41 w Mrągowie. Rywal dużo bardziej doświadczony!

Kamil Paczuski wystąpi na FEN 41 w Mrągowie. Rywal dużo bardziej doświadczony!

Kamil Paczuski (0-0-1) zmierzy się z Karolem Łasiewickim (3-2) podczas gali FEN 41: TAURON Fight Night Mrągowo, która 27 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze. Pojedynek zakontraktowano w limicie do 86 kilogramów.

Kamil Paczuski wystąpi na FEN 41

Bilety na galę FEN 41 kupić można na EVENTIM.

Kamil ma za sobą jedną zawodową walkę – podczas gali HFO zremisował z Kamilem Janikiem. Kamil to starszy brat Radosława, byłego mistrza FEN w formule K-1. To również współtwórca jednej z najlepszych szkół sztuk walki w Polsce. W roli trenera i sparingpartnera współpracował z wieloma uznanymi zawodnikami, w tym z Arkadiuszem Wrzoskiem, Rafałem Korczakiem i Mateuszem Łazowskim. Doświadczenie w pracy na sali treningowej wraz z wyżej wymienionymi fighterami ma mu pomóc podczas debiutu pod szyldem FEN.

Łasiewicki to z kolei zawodnik reprezentujący barwy klubu Fight Academy Ostrołęka. W 2016 roku zdobył złoty medal Zunifikowanych Mistrzostw Świata Sztuk Walki we włoskim Carrara Fiere. W marcu 2018 roku pewnie pokonał Cezarego Sekleckiego. Do swojego dorobku dorzucił również zwycięstwo w World Amatour K-1 Federation WAK1F pokonując Jacka Gacia, który trenuje w klubie Uniq w Warszawie. Łasiewicki miał okazję walczyć już w FEN – podczas gali z numerem 29. jego przeciwnikiem był Mateusz Kopeć.

[informacja prasowa FEN]

Zobacz także:

Tomasz Sarara o Różalskim: Nie wróci do takiej formy, w jakiej chciałbym go zapamiętać!

Tomasz Sarara już dwudziestego sierpnia wraca do klatki i stoczy swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Uznany kick-boxer w naszym kraju w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o ostatni pojedynek Marcina Różalskiego. Sarara zapewnia, że popularny ”Różal” nie wróci już do takiej formy – w jakiej chciałby go oglądać.

Najman chce wyjaśnić aferę z Mateuszem Murańskim: Dowiemy się dokąd ta gangrena płynęła!

Marcin Najman jest pewny siebie! ”El Testosteron” na swoim YouTubie zamieścił wideo, w którym zapewnia, że śledzi pytania widzów, a oni liczą na wyjaśnienie ”afery pływackiej”. Były pięściarz zapewnia i gwarantuje, że wyjaśni aferę i wszyscy dowiedzą się dokąd płynął Mateusz Murański. Trzeba przyznać, że ”El Testosteron” ponownie dymi, a ten filmik na pewno nie spodoba się Murańskiemu.

Zawodniczka KSW o FAME MMA: To tak jakbym się denerwowała, że aktorzy zarabiają więcej!

Anita Bekus (6-2) na insta stories odpowiadała na pytania widzów. Zawodniczka KSW została zapytana o swoje podejście do organizacji FAME MMA. 31-latka zapewnia, że wspomniany projekt ją nie interesuje, lecz nie ma nic przeciwko. Wspomniała również o zarobkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis