MMA PLCiekawostkiKamil Oniszczuk zaprasza Pawła Jóźwiaka na treningi przed walką z Najmanem: Sprawdzę co zostało ze starego rugbisty

Kamil Oniszczuk zaprasza Pawła Jóźwiaka na treningi przed walką z Najmanem: Sprawdzę co zostało ze starego rugbisty

Coraz poważniej robi nam się w sprawie potencjalnej walki w klatce dwóch organizatorów! Kamil Oniszczuk zaprasza bowiem Pawła Jóźwiaka na treningi przed jego potencjalną walkę z Marcinem Najmanem.

O tym zestawieniu zrobiło się głośno, kiedy to “El Testosteron” zaproponował prezesowi FEN pojedynek, którego stawką będzie angaż… Jacka Murańskiego. Zwycięzca pojedynku Najman vs Jóźwiak ma bowiem zorganizować w swojej organizacji walkę taty Mateusza Murańskiego.

Temat został podchwycony przez media branżowe i nie tylko. Swoje trzy grosze w mediach społecznościowych dorzucił zawodnik ACA i swego czasu jeden z najbardziej obiecujących zawodników w kraju – Kamil Oniszczuk.

Kamil Oniszczuk zaprasza Pawła Jóźwiaka na treningi przed walką z Najmanem: Sprawdzę co zostało ze starego rugbisty

Oniszczuk zaprosił Pawła Jóźwiaka na wspólne treningi do Ankosu MMA, którego zawodnikiem jest na co dzień:

“Dawaj @JozwiakPawe na przygotowania pod walkę do Ankosu, chętnie sprawdzę co zostało ze starego rugbisty.” – napisał na TT.

To jest ciekawa propozycja, bowiem Kamil Oniszczuk i Paweł Jóźwiak ostatnio zakopali topór wojenny i taką propozycją współpracy pokazują tylko, że nie żywią do siebie już żadnej urazy:

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 62 w Internecie?

Już 17 lipca w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

UFC: Zobaczcie brutalne nokauty w wykonaniu rywala Mateusza Gamrota! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (18-1) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).

Artur “Kornik” Sowiński poznał rywala na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii

Organizacja EFM po raz kolejny szykuje wielki SHOW. Tym razem podczas gali w Bułgarii. Bilety już w sprzedaży!