Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLACAKamil Oniszczuk o kontrakcie z Bellatorem: Jestem takim kotem, że od razu zapłacili dużo!

Kamil Oniszczuk o kontrakcie z Bellatorem: Jestem takim kotem, że od razu zapłacili dużo!

Kamil Oniszczuk, czyli nowy polski zawodnik w organizacji Bellator MMA w rozmowie z Maciejem Turskim w programie Oktagon Live opowiedział o kontrakcie, jaki podpisał z amerykańską organizacją. Polak jasno przyznał, że była to najlepsza finansowo oferta ze wszystkich jakie otrzymał. A Bellator o angaż Oniszczuka rywalizował m.in. z KSW.

Kamil Oniszczuk

Oniszczuk posiada rekord zawodowych walk 9-1. Jedyną porażkę poniósł w walce z Mindaugasem Verzbickasem w sierpniu 2020 roku, kiedy to na gali ACA 109 przegrał decyzją sędziów.

Oprócz tej jednej rysy na rekordzie, Oniszczuk niszczy kolejnych swoich rywali, czym zdobył uznanie amerykańskiej organizacji.

Kamil Oniszczuk o kontrakcie z Bellatorem: Jestem takim kotem, że od razu zapłacili dużo!

25-latek jest świadomy swoich umiejętności i jest przekonany, że zasługuje na naprawdę duże pieniądze za swoje walki. Tak bowiem opowiedział o gwarantowanych zarobkach zaproponowanych przez Bellatora, na które przystał, zostając ich zawodnikiem:

“Ja jestem takim kotem, że oni od razu zapłacili dużo! Gdzie mieliby negocjować? Dwa skończenia przed czasem w ACA, dwa nokauty, od razu zaproponowali dobrze. Łukasz to załatwił w jeden dzień. Spotkaliśmy się w Londynie, on powiedział, że jedzie na spotkanie z matchmakerem Bellatora, który mieszka w Londynie i na drugi dzień mi przyniósł kontrakt, który jest lepszy od początkowych kontraktów w UFC dla takich randomowych gości, więc ja jestem zadowolony, że docenili mnie bardzo.”

Konkretna kwota jednak nie padła. Oniszczuk zaznaczył także, że w Polsce nikt nie docenił jego umiejętności, stąd angaż w – jak to sam podkreśla – drugiej sile MMA na świecie:

“W Polsce nikt mnie nie docenił, nie zaoferowali mi dobrych pieniędzy. No ale zagranica mi się podoba.”

Kamil Oniszczuk zaznaczył, że otrzymał oferty z KSW, FEN i z francuskiej organizacji ARES FC.

Cały odcinek Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Kamil Oniszczuk jeszcze nie ma zapowiedzianej walki w klatce Bellator MMA. Zaraz, jak ją zakontraktuje, to poinformujemy o niej na łamach MMA.PL.

Zobacz także:

Jacek Murański zarobi na walce Szeligi: Jest teraz moim m*rzynem, będzie pracował na mnie! Zaskoczeni?

Jacek Murański nie pierwszy raz zaskakuje! ”Muran” w rozmowie z kanałem ”FAME NEWS” wyznał, że zarobi na każdym pojedynku w klatce rzymskiej. Tym samym jakiś procent powędruje do aktora po walce Piotra Szeligi z Normanem Parke.

Parke zapowiada lekcję pokory: Kiedy sędzia będzie chciał przerwać walkę, wycofam się i przejdę do grapplingu!  Widzieliście?

Norman Parke (29-7-1) jest pewny siebie przed czwartym pojedynkiem w organizacji FAME MMA. ”Stormin” zapowiada lekcję pokory! Były zawodnik UFC zawalczy na szalonych zasadach. Jego starcie z cięższym Piotrem Szeligą odbędzie się w rzymskiej klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis