MMA PLArchiwumClout MMAKamil Minda z ważnym przesłaniem: Ja jestem gorszy bo jestem żandarmem? A oni są lepsi, bo siedzieli w więzieniu?

Kamil Minda z ważnym przesłaniem: Ja jestem gorszy bo jestem żandarmem? A oni są lepsi, bo siedzieli w więzieniu?

Kamil Minda to nowy zawodnik organizacji Clout MMA, który wystąpi na drugiej edycji gali tej organizacji, gdzie zmierzy się z Denisem Labrygą. Teraz Minda udzielił ważnego wywiadu, który rozpoczął się ważnym przesłaniem o promowaniu szacunku do służb mundurowych, co niejako kłóci się z rzeczywistością kreowaną przez niektórych bohaterów gal freak fightowych.

Kamil Minda z ważnym przesłaniem

Minda rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim, gdzie odniósł się m.in do dyskusji między Denisem Labrygą, a Denisem Załęckim, w której panowie zwyzywali się nawzajem za podawanie ręki policjantom i żandarmom.

Spięcie w tym temacie między dwoma Denisami do przypomnienia poniżej:

Kamil Minda z ważnym przesłaniem: Ja jestem gorszy bo jestem żandarmem? A oni są lepsi, bo siedzieli w więzieniu?

Kamil Minda, który jest byłym żołnierzem i spędził w służbach mnóstwo czasu, poświęcając swoje zdrowie i często narażając życie w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim odniósł się do tamtej sprzeczki Załęckiego z Labrygą.

Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów przedstawił bardzo ważny statement, który kibice sportów walki w Polsce, nawet z tej dziedziny freakowej powinni sobie głęboko przemyśleć:

“W swoim życiu spędziłem dużo czasu na misjach, byłem w wojsku, byłem oddziałach specjalnych żandarmerii wojskowej i teraz co – ja mam się czuć gorszy? Ludzie siedzieli w więzieniach i oni teraz są bogami, tutaj rządzą i się śmieją ze wszystkich? Temu ręki nie podam, temu podam, oni decydują kto jest farmazonem i takie rzeczy? I takie słowa rzucają przeciwko innym, które nigdy nie powinny mieć miejsca.

I co, ja mam się czuć gorszym człowiekiem, bo poświęcałem życie swoje dla ojczyzny, jeździłem po całym świecie dla ojczyzny. Poświęciłem dużo. Dużo potu, dużo ciężkich chwil spędziłem w tym wojsku i jak teraz ma mnie odbierać społeczeństwo? Że ja jestem gorszy? A oni są lepsi, bo siedzieli w więzieniu? To dla mnie jest paranoja.”

Przypominamy, że gala Clout MMA 2 z walką Kamila Mindy odbędzie się już w najbliższą sobotę 28 października w Orlen Arenie w Płocku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis