MMA PLDenis LabrygaKamil Minda mocno o Labrydze: Zaczepia słabszych! Stał się pośmiewiskiem

Kamil Minda mocno o Labrydze: Zaczepia słabszych! Stał się pośmiewiskiem

Jak widać Kamil Minda nie zamierza odpuszczać. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów ponownie mocno wypowiedział się o Denisie Labrydze. Przypomnijmy, że pro sportowy zawodnik wagi ciężkiej już wielokrotnie zgłaszał gotowość i chęć walki z Labrygą.

Labryga

Wczoraj informowaliśmy, że Labryga zabrał głos w sprawie ostatnich wypowiedzi ”King Konga”. Denis był mocno zirytowany zachowaniem Mindy.

Kamil Minda do Ciebie komunikat. Minda pinda. Słuchaj Labryga nie dyga to po pierwsze. Po drugie nie mieszając w to munduru żetonie – miałem Cię za normalną postać sportową, ale jesteś zwykłym farmazonem, który brnie na tym farmazonie. Po trzecie słuchaj gościu nie porównuj przyrodzenia do jedzenia, bo sam te kiełbaski jesz jako artykuły spożywcze także sam się waliłeś na minę pacynko. Przyjdzie czas i miejsce to ten cały wasz Wilanów roz*. Będziecie podchodzić po kolei, będziemy się bić. Słuchaj się tam lepiej swojej szefowej Oknińskiej, która Cię tam trenuje i zawijajcie wroty. Jazda z wami.Kamil Minda niewątpliwie były największym wyzwanie w dotychczasowej przygodzie Denisa. Kiedy i z kim zmierzy się Labryga w kolejnej walce. Zapewne dowiemy się na dniach, bowiem nie można wykluczyć startu Labrygi na najbliższej gali Clout MMA 2, która odbędzie się pod koniec października w Płocku.

Minda znów mocno o Labrydze!

Kamil Minda w rozmowie z portalem FanSportu.pl ponownie w mocnym stylu wypowiedział się o Denisie Labrydze. Minda zapewnia, że Labryga zamiast mocnej sportowej walki woli zaczepiać słabszych.

Denis mistrz Polski w kickboxingu, mistrz Europy w K-1, mógłbym z nim zawalczyć bardzo fajne wyzwanie. Chłopak silny, wysoki no czemu nie. Tylko, że widzę jego podejście, ma takie czysto marketingowe podejście bo zaczepia tylko słabszych, ale teraz już stał się takim pośmiewiskiem. Szkoda mi tego chłopaka. To już się staje komedią i musi w końcu coś z tym zrobić. Podjąć konkretne wyzwania, a nie gania jakiś no nie wiem nawet jak to nazwać, nie freaków, ale amatorów, youtuberów. Denis zniża się do jego poziomu i się tam z nim wyzywa w internecie, myślę że to działa na jego niekorzyść

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis