MMA PLClout MMAKamil Minda mocno do Labrygi: Co ty się sadzisz do słabszych?

Kamil Minda mocno do Labrygi: Co ty się sadzisz do słabszych?

Nie umknęły uwadze ostatnie wypowiedzi Denisa Labrygi – Mirosławowi Oknińskiemu oraz jego zawodnikom. Ba! Jest nawet propozycja walki!

Kamil Minda mocno do Labrygi
Foto: Kamil Minda Instagram/ High League

W ostatnim programie ROAST – Denis Labryga nie zamierzał trzymać języka za zębami. Były zawodnik WOTORE dosadnie zaznaczył, że nie podoba mu się styl bycia Mirka Oknińskiego. Więcej o tym pisaliśmy – [TUTAJ].

Cóż, warto nadmienić, że niechęć Denisa do trenera Mirka nie wzięła się znikąd. Sternik Akademii Sportów Walki Wilanów nazywał Labrygę “słabiakiem”, a ponadto nawoływał 28-latka do stoczenia pojedynku z jednym z zawodników Akademii.

Kamil Minda wyzywa Labrygę do walki!

Na zaczepki Labrygi w stronę trenera Mirka postanowił zareagować Kamil Minda. Zawodnik zamieścił na swoich mediach społecznościowych krótki filmik, gdzie skwitował zachowanie Denisa i wyzwał go do walki.

– Labryga, co ty się sadzisz do słabszych? Do Lizaka, który waży połowę ciebie. Do Pasternaka, bo ma kontuzję i wróci pewnie za kilka miesięcy. Do trenera, on jest starym człowiekiem. Zawalcz ze mną, jak jesteś taki cwany. Zapraszam do waleczki. Ty jesteś człowiekiem z ulicy, a ja jestem człowiekiem z piwnicy. Zróbmy to!

Swoje trzy grosze wtrącił jeszcze Mirosław Okniński – zarzucając Labrydze branie sterydów.

Są chętni zobaczyć takie starcie? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis