MMA PLFAME MMAKamil Łaszczyk ponownie ostro o Ferrarim: Bez honoru! Dla mnie to…

Kamil Łaszczyk ponownie ostro o Ferrarim: Bez honoru! Dla mnie to…

W przyszłości dojdzie do rewanżu Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem? Tego nie można wykluczyć. ”Szczurek” w mocnych słowach wypowiedział się o ”Ferrarim”. Doświadczony pięściarz zaznaczył, że jest otwarty na rewanż, ale tym razem w formule K-1.

Łaszczyk

Kamil swój debiut w freak fightach odnotował w main evencie FAME MMA 17. Walka odbyłą się w formule MMA. Łaszczyk to przede wszystkim pięściarz, więc nie wyglądało to dobrze pod względem parteru i zapasów. ”Ferrari” dość łatwo zdobywał obalenia i kontrolował rywala z góry. Był nawet dosiad, ale podopieczny Mirosława Oknińskiego nie wykorzystał okazji. Zrobił to Łaszczyk w ostatnich sekundach walki! ”Szczurek” z dosiadu wyprowadzał kolejne uderzenia, więc sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Łaszczyk zabiera głos!

Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem ringpolska.pl został zapytany o potencjalny rewanż z Amadeuszem Roślikiem.

Nie mówię nie. Lubię się sprawdzać, lubię wyzwania. W boksie od dłuższego czasu nie mogę dostać większego wyzwania, a bardzo bym chciał. Jakbym miał więcej czasu na przygotowania do walki, to na pewno jeszcze lepiej bym wypadł

Łaszczyk nie szczędził mocnych słów w kierunku ”Ferrariego”.

Jakby miał jaja to by poszedł w K-1. Dla mnie to jest faja, bo nie zmienił pseudonimu. Chłop bez honoru

Łaszczyk najbliższy pojedynek stoczy ósmego lipca na gali MB Boxing Night 16 we Wrocławiu, gdzie skrzyżuje rękawice z Martinem Parlagim (29-5-2, 15 KO).

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o wypowiedziach Labrygi: Każdy mocny przy wywiadach i w internecie! Widzieliście?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów/obserwujących. Było pytanie do ”Bad Boya” chociażby o ostatnie wypowiedzi Denisa Labrygi. Przypomnijmy, że już w przeszłości wspominało się parę razy o takim potencjalnym zestawieniu. Załęcki zapewnia, że nie jest zaskoczony wypowiedziami potencjalnego przeciwnika.

Jacek Murański pokazuje materiał z treningu: Po kilku latach w końcu mam prawą rękę! [WIDEO] Co wy na to?

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił poinformować swoich widzów, że właśnie zdjął ortezę pooperacyjną. ”Muran” trenuje pod okiem chociażby zawodnika GROMDY – Krzysztofa Ryty, aby w następnym pojedynku wygrać i pokazać się z dobrej strony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis