Kamil Jenel zasila szeregi 8. edycji gali Armia Fight Night w Mysłowicach!

Foto: YouTube.com
Foto: YouTube.com

W tym roku organizacja Armia Fight Night po raz pierwszy zawita do Mysłowic. Poprzednie edycje odbywały się m.in. w Lublinie, Siedlcach i Radomiu.

Na najbliższej gali zobaczymy nie tylko pojedynki w MMA, ale również w K1. Pewnym zawodnikiem takiej walki będzie Kamil Jenel (28-5). Swoją ostatnią, wygraną walkę stoczył z Francuzem Yohanem Lindonem na gali DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2. Była to jego 14 wygrana z rzędu i tym samym udana obrona pasa i przypieczętowanie pozycji w światowym kickboxingu.

Co ciekawe, w klatce, mimo formuły K1, zawodnik zaprezentuje się w rękawicach do MMA. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie 81 kilogramów.

Poniżej zapowiedź występu Kamila Jenela na Armii Fight Night 8 13 marca:

🔥💣 Witamy Kamil Jenel w szeregach Armia Fight Night 💣🔥

Z ogromnym podekscytowaniem prezentujemy Wam kolejnego zawodnika MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 ‼️

Jeśli ktoś choćby przez moment miał wątpliwości czy ta gala będzie najgłośniejszym sportowym wydarzeniem roku – to gwarantujemy, że już nie będzie ich mieć 🔥

Kamil Jenel ( 28-5) – mistrz DSF Kickboxing Challenge w wadze do 81 kg wraca do gry i zakłada rękawice do MMA 🧨🔝🔥

Reprezentant PACO Team Mysłowice i właściciel Jenel Fight Club zawalczy podczas MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 na zasadach K1.

To będzie pierwsza walka Jenela od zeszłorocznego wielkiego zwycięstwa z francuską gwiazdą Muay Thai i kickboxingu, Yohanem Lidonem.

Wkrótce przedstawimy przeciwnika Kamila ‼️💣

🔥💣 Witamy Kamil Jenel w szeregach Armia Fight Night 💣🔥Z ogromnym podekscytowaniem prezentujemy Wam kolejnego zawodnika…

Opublikowany przez ARMIA FIGHT NIGHT Czwartek, 6 lutego 2020