MMA PLCiekawostkiKamil Grabara zdradził za jakie pieniądze wszedłby do klatki FAME MMA z Tomaszem Hajto

Kamil Grabara zdradził za jakie pieniądze wszedłby do klatki FAME MMA z Tomaszem Hajto

Kamil Grabara to bramkarz drużyny piłkarskiej FC Liverpool, która po Manchesterze United jest najbardziej utytułowaną drużyną w Anglii. Gościł on w ostatnim odcinku programu Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie odpowiedział na pytanie o potencjalnej walce w klatce FAME MMA z Tomaszem Hajto.

Grabara i Hajto to postacie związane z polską piłką, którzy w przeszłości mieli ze sobą mocno na pieńku, a ich niechęć wynikała z gry Kamila Grabary w młodzieżowej reprezentacji Polski, z którą nie zgadzał się Hajto.

Obecnie między nimi nie ma aktualnie zwady, ale kibice te niesnaski pamiętają. Jeden z fanów oglądających Hejt Park z udziałem Kamila Grabary zapytał o potencjalną walkę bramkarza z Tomaszem Hajto w klatce FAME MMA.

Oto, co na ten temat powiedział Grabara:

“Rysiowi Pei proponowano milion złotych za walkę, jakby Fame MMA zaproponowało mi może ze dwa, myślę, że podjąłbym się tej walki. Uważam, że nie byłaby do końca sprawiedliwa, bo pan Tomasz jest już wyniszczony, w swoim wieku. Ja dobrze się prowadzę, czasami piję alkohol oczywiście, ale nie w takich ilościach.

Myślę, że wygrałbym tę walkę, mimo że pan Tomasz ma pewnie większe doświadczenie w bójkach pod sklepem czy dyskoteką.

Nie wiem czy jakikolwiek kontrakt jest przygotowany na tak głupkowatą sytuację. Trzeba byłoby dokonać nowych zapisów. Wiadomo – nie jest to realne, nie jest to możliwe, nie da się tego zorganizować.” [transkrypcja za weszlo.com]

Hejt Park z udziałem Kamila Grabary do obejrzenia poniżej: