Kamil Gniadek przed FEN 26: Będą fajerwerki, sam nie mogę się doczekać!

Foto: materiały własne
Foto: materiały własne

26 edycja Fight Exclusive Night zbliża się wielkimi krokami. Jednym z uczestników nadchodzącego eventu będzie Kamil Gniadek (13-6-1, 1NC), który na kilka dni przed galą udzielił wywiadu naszemu portalowi.

Podczas sobotniej imprezy Gniadek skrzyżuje rękawice z Szymonem Duszą (7-4). Dla „berserkera” to okazja, by powrócić na szlak zwycięstw. W swojej ostatniej walce 25-latek został znokautowany przez Andrzeja Grzebyka (15-3). Ponadto w ostatnich trzech starciach tylko raz ręka szczecinianina wędrowała do góry.

Nasz rozmówca zaznaczył, że jest do walki odpowiednio przygotowany. Zawodnik wspomina również, iż czuje się świetnie, a obóz przygotowawczy przebiegł bez kontuzji. Cały wywiad z Gniadkiem znajdziecie poniżej.

FEN 26 odbędzie się w najbliższą sobotę. Miejscem rozegrania gali jest wrocławska Hala Orbita. Kibice obejrzą łącznie dziewięć pojedynków, jeden z nich zostanie rozegrany w formule K-1. Walkę wieczoru wydarzenia stanowi starcie o pas wagi średniej pomiędzy Andrzejem Grzebykiem (15-3) a Robertem Fonsecą (12-3, 1NC).