MMA PLFENKamil Gniadek miał wystąpić na Elite MMA Championship, Paweł Jóźwiak zakazał występu zawodnikowi FEN!

Kamil Gniadek miał wystąpić na Elite MMA Championship, Paweł Jóźwiak zakazał występu zawodnikowi FEN!

Foto: FEN / Twitter/ Kamil Gniadek

Jeden z najlepszych zawodników kategorii półśredniej w Polsce Kamil Gniadek miał wystąpić na gali Elite MMA Championship, ale jego walka została zablokowana przez organizację FEN, z którą Gniadek ma obowiązujący kontrakt.

Kamil Gniadek i organizacja FEN pozostają w konflikcie prawnym i 26-letni zawodnik odmawia walki dla FEN-u, przez co pozostaje nieaktywny od stycznia 2020 roku.

Kamil Gniadek miał wystąpić na Elite MMA Championship, Paweł Jóźwiak zakazał występu zawodnikowi FEN!

W sieci pojawiły się informacje o występie Kamila Gniadka na gali Elite MMA Championship. Gala miałaby odbyć się 15 maja w Niemczech, a rywalem Polaka miał być pochodzący z Hiszpanii Alex Quilez.

Walkę tę jednak zablokowała organizacja FEN, a więcej informacji o okolicznościach blokady podał na Twitterze prezes FEN – Paweł Jóźwiak:

“Zakazuje i ta walka zostanie wkrótce zdjęta .Organizacja Elite MMA została już o tym poinformowana.”

Na dodatek Kamil Gniadek może zostać swoistym “więźniem kontraktu” z FEN, bowiem obowiązująca zawodnika umowa rzekomo ma być automatycznie przedłużana w przypadku odmowy przez niego walki:

“Na razie kontrakt jest do połowy 2021. Przy każdej odmowie walki przez zawodnika, będzie się przedłużać o kolejne 6 miesięcy.”

Zobacz także:

UFC 261 – wyniki

Po raz pierwszy od ponad roku na gali UFC pojawią się widzowie. W rozpisce znalazły się aż trzy walki mistrzowskie z rewanżowym starcie Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem na czele.

Bonusy po UFC 261. Mistrzowie nagrodzeni za efektowne nokauty [WIDEO]

Za nami rewelacyjna gala UFC 261 w Jacksonville na Florydzie. Po wydarzeniu, które tym razem z trybun mogli oglądać fani tradycyjnie przyznano dodatkowe bonusy pieniężne.

KSW 60: De Fries vs. Narkun 2 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali KSW 60, która odbędzie się już w sobotni wieczór.

Colby Covington następny dla Kamaru Usmana. Mocne słowa pretendenta po UFC 261!

Wygląda na to, że Colby Covington jest następny dla mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana. Nigeryjczyk na minionej gali UFC 261 znokautował w drugiej rundzie Jorge Masvidala i przedłużył swoją serię zwycięstw do 18.