MMA PLBoksKamil Bodzioch o walce z Marcinem Siwym: Nie będę psuł atmosfery…

Kamil Bodzioch o walce z Marcinem Siwym: Nie będę psuł atmosfery…

Walka zestawiona przez lud odbędzie się już w lipcu! Kamil Bodzioch o walce z Marcinem Siwym wypowiedział się w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl. Tam odniósł się do relacji, jakie panują między pięściarzami.

Walka Kamila Bodziocha z Marcinem Siwym jest uskutecznieniem marketingowej akcji w mediach społecznościowych. To kibice dali organizatorom wystarczający powód do zestawienia pojedynku dwóch niepokonanych “ciężkich” tworząc na Twittterze jeden z najsłynniejszych hashtagów #SiwyBodzioch.

Kamil Bodzioch o walce z Marcinem Siwym: Nie będę psuł atmosfery…

Walka Kamila Bodziocha z Marcinem Siwym będzie jedną z najważniejszych na gali Tymex Boxing Night 12, która 10 lipca odbędzie się w Pionkach. Transmisja tego wydarzenia zostanie przeprowadzona w TVP Sport.

Bodzioch nie ukrywa, że między nim, a swoim najbliższym rywalem nie ma “złej krwi” i nie zamierza tego zmieniać:

“Walki polsko-polskie podobają się kibicom, oni czekają na takie starcia, zwłaszcza między bokserami z jednej grupy. Między mną a Marcinem nie ma złej krwi, skoro on jako ten bardziej doświadczony i starszy nie “kozaczy”, to ja w żaden sposób nie będę psuł atmosfery. Wrogami będziemy tylko w ringu, gdzie zamierzam sprawić niespodziankę. Słyszę, że wszyscy faworyzują Marcina Siwego, ale mnie to pasuje. Łatwiej atakuje się z pozycji pretendenta. Myślę, że takie zwycięstwo otworzy mi szerze drzwi w boksie zawodowym.”

KAMIL BODZIOCH: JESTEM ZDECYDOWANIE SZYBSZY OD SIWEGO

Przypominamy, że walką wieczoru gali Tymex Boxing Night 12 będzie pojedynek o międzynarodowe mistrzostwo Polski wagi lekkiej, w którym Damian Wrzesiński zmierzy się z Otto Gomezem.

Zobacz także:

Pięściarz piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno miał walczyć z Joshuą!

Niewiele osób jest w stanie w to uwierzyć, ale amerykański pięściarz już piąty raz wpadł na dopingu! Niedawno zestawiano go z mistrzem świata wagi ciężkiej Anthonym Joshuą!

Radczenko chce rewanżu ze Szpilką: Tym razem wygram przed czasem!

Sergiei Radczenko chce rewanżu z Arturem Szpilką! Ukrainiec wypowiedział się na temat potencjalnego drugiego starcia z Polakiem po ostatniej przegranej z Mateuszem Masternakiem.