MMA PLPrime Show MMAKamerzysta zły po ogłoszeniu jego walki w budce telefonicznej na PRIME 3: Totalna żenada!

Kamerzysta zły po ogłoszeniu jego walki w budce telefonicznej na PRIME 3: Totalna żenada!

Kontrowersyjny youtuber, który przechlapał sobie u wielu ludzi swoim zachowaniem – Kamerzysta jest zły po ogłoszeniu jego walki na gali PRIME 3 w Radomiu. Tam patoyoutuber ten zmierzy się z innym przedstawicielem tego medialnego nurtu – Lasikiem. Starcie to odbędzie się w… budce telefonicznej!

PRIME 3

Tak, dobrze czytacie. W budce telefonicznej!

Więcej o tej walce pisaliśmy TUTAJ -> PRIME 3: Pierwsza w Polsce walka w budce telefonicznej! Zmierzy się w niej Kamerzysta!

Kamerzysta zły po ogłoszeniu jego walki w budce telefonicznej na PRIME 3: Totalna żenada!

Okazuje się jednak, że Kamerzysta o tym zestawieniu dowiedział się… z mediów! W wideo, które zamieścił w swoich mediach społecznościowych wynika, że nie zgadzał się na tego typu rywala, jakim jest Lasik:

“Powiem Wam, że to, co się teraz wydarzyło to jest totalna żenada. Walka bez zasad w budce telefonicznej? Ok, zgodziłem się na to, ale nie godziłem się na takiego przeciwnika jak Lasik. Ja nie chcę się bić z takimi ludźmi jak Lasik czy Olejnik. No kur**a no! Dajcie mi normalnego przeciwnika, który zasługuje na walkę ze mną, a nie jakieś kur** Lasiki czy Olejniki…”

Cała wypowiedź Kamerzysty poniżej:

Zobacz także:

Michał Oleksiejczuk ma kolejnego rywala w UFC. To niedoszły zawodnik KSW

Michał Oleksiejczuk (17-5, 1 N/C) ma kolejnego rywala w UFC. Polski zawodnik wystąpi pod koniec roku na gali w Las Vegas, gdzie jego przeciwnikiem będzie Albert Duraev (15-4).

Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić auta, a już ma kontrakt z UFC! 17-latek sensacją światowego MMA!

17-latek stał się sensacją światowego MMA! Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić samochodu, a już ma kontrakt z UFC! Raul Rosas Junior zrobił wrażenie na szefie UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis