MMA PLPrime Show MMAKamerzysta chciał zrobić ”show”! Murański i jego trener stawiają go do pionu: Zaraz Cię rozj**ie!

Kamerzysta chciał zrobić ”show”! Murański i jego trener stawiają go do pionu: Zaraz Cię rozj**ie!

Łukasz Wawrzyniak zdecydowanie przesadził… Krzyki, rzucanie jedzeniem i kieliszkami. ”Kamerzysta” postanowił rzucić w rywala kieliszkiem, lecz poleciało to poza stół. Takie zachowanie nie spodobało się Mateuszowi Murańskiemu i jego trenerowi – Robertowi Maruszakowi. Na konferencji zrobiło się gorąco i ochrona musiała uspokajać całą sytuację.

Kamerzysta

Wawrzyniak zgodził się na dwie walki już dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie. Po starciu z ”Lordem Kruszwilem”, będzie przerwa i walka z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Dodatkowe pieniądze mają zostać przeznaczone na cele charytatywne.

Awantura na konferencji!

Zrobiło się gorąco podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA. ”Kamerzysta” miał świadomość, że przesadził i postanowił szybko przeprosić. Mimo wszystko nie było to łatwe, ponieważ Mateusz Murański i jego trener – Robert Maruszak byli wściekli. ”Kamerzysta” chciał rzucić kieliszkiem w stronę rywala, a mało brakowało i trafiłby on w publiczność (córkę Trenera Roberta Maruszaka).

Cała konferencja poniżej:

Zobacz także:

Tej postaci nikt się nie spodziewał na konferencji Najmana! Waszka G chce stoczyć pojedynek! Zaskoczeni?

Na konferencjach MMA VIP cały czas coś się dzieje. Wydaje się, że jest to ”świat o którym nie mamy pojęcia” – o czym parokrotnie mówił/wspominał Jacek Murański. Dzisiaj podczas drugiej konferencji niespodziewanie pojawił się ”Waszka G”.

Promotor boksu zaprezentował umiejętności! Robi to wrażenie [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiło się nagranie z luźnego sparingu bokserskiego. Tomasz Babiloński ceniony promotor boksu i MMA – zaprezentował część swoich umiejętności. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis