MMA PLHighleagueKamera High League na Uniwersytecie Gdańskim! Bomba pojawił się, aby odebrać dyplom! [WIDEO]

Kamera High League na Uniwersytecie Gdańskim! Bomba pojawił się, aby odebrać dyplom! [WIDEO]

Na dniu z zawodnikiem kamery High League pojawiły się w Uniwersytecie Gdańskim, po którym oprowadził ich Paweł Bomba. ”Scarface” chciał też po latach odebrać dyplom. Zawodnik High zastanawia się nad powrotem i zrobienie doktoratu.

Bomba

Paweł swój drugi pojedynek w freakowej organizacji stoczy w najbliższą sobotę. Bomba podczas czwartej edycji ma do wyjaśnienia konflikt z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem.

W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Natalią ”Natsu” Kaczmarczyk, a Lexy Chaplin. Do ich pierwszej walki doszło w Ergo Arenie, gdy ”Natsu” po emocjonującym pojedynku wygrała jednogłośną decyzją sędziów. Lexy od tego czasu odnotowała jedno ważne zwycięstwo skończone szybko przed czasem.

Bomba: Byłem kujonem, naprawdę!

Paweł Bomba postanowił odebrać dyplom w Uniwersytecie Gdańskim (wydział prawa).

Swojego jeszcze nie odebrałem, idę właśnie teraz (..) A później moi drodzy jak już Panie do mnie zadzwonią, to pokaże wam jakie miałem wyniki, bo jest czym się chwalić. Lepiej niż karłem w łóżku. Pokaże wam, gdzie miałem wykłady. Fajnie tu było, przeważnie z przodu siedziałem. Byłem kujonem naprawdę. Na pierwszym roku miałem średnią nie wiem 4,5 (śmiech). Straszny kujon, ale bardzo fajnie wspominam czasy Uniwersytetu Gdańskiego. Pięć lat. Tak to jest jak coś zaczynam, to muszę to skończyć, dlatego Ciebie też skończę (…)  Jak chcecie zobaczyć moją pracę magisterską na temat wolności słowa i granic, a również moje osiągnięcia przez 5-lat na wydziale prawa w Uniwersytecie Gdańskim, to zapraszam na mój YouTube (…) Miałem w ogóle zostawać na doktorat tylko, że w roku, którym ukończyłem studia, to nie było naboru na doktorat, i dlatego tego nie zrobiłem. Tak to bym był doktorem moi drodzy – w sumie nie wiem czy tego nie zrobię jeszcze. Byłoby ciekawie znów tu wrócić (…) Pamiętam, bo jak zaczynałem studia, to ważyłem ze 110 kilo i byłem taki duży, mocno nasterydowany. Na tych schodach szedłem i minęła mnie grupa dziewczyn – podobnych do tych co tu siedzą, takie kujonki. I jak mnie zobaczyły mówią ”Ty, a co to wycieczka z poprawczaka?”. Ja się odwróciłem ”Ejj gówniary pokażcie indeksy, zobaczymy kto ma lepsze oceny”. No i wyszło, że ja miałem lepsze.  

Cała wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Bomba ponownie o imprezie z Conorem: Chce je zaciągnąć na hotel, nie zostawiając nawet napiwku! Widzieliście?

Paweł Bomba podczas wczorajszych ”rundek” ponownie wypowiedział się o imprezie z Conorem McGregorem. Miało to mieć miejsce w klubie Unique w Sopocie.

PRIME SHOW 3: Michał Cichy chce pomóc choremu Leonowi! Przekazuje miejsce w narożniku!

Dużymi krokami zbliża się trzecia edycja PRIME SHOW MMA, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Dojdzie wtedy do starcia naszego dziennikarza Michała Cichego. Przeciwnikiem jego będzie Adrian Cios. Michał chce pomóc choremu Leonowi. Tym samym przekazuje miejsce w narożniku oraz pieniądze ze swojego reflinka PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis