MMA PLUFCKamaru Usman chce Masvidala, ten wbija szpilkę w odpowiedzi: Chce mnie wpakować do trumny?

Kamaru Usman chce Masvidala, ten wbija szpilkę w odpowiedzi: Chce mnie wpakować do trumny?

Foto: Twitter/ Jorge Masvidal

Kamaru Usman po zwycięstwie na UFC 258 chce Jorge Masvidala! Mistrz wagi półśredniej UFC najpierw znokautował w trzeciej rundzie Gilberta Burnsa, a potem w wywiadzie w oktagonie zaproponował Masvidalowi pojedynek po – tym razem – jego pełnym okresie przygotowawczym.

Usman i Masvidal za pierwszym razem zmierzyli się ze sobą na gali UFC 251. Masvidal wszedł wówczas na późne zastępstwo, ale przegrał z Usmanem jednogłośną decyzją sędziów.

Teraz “Nigeryjski Koszmar” zaproponował Amerykaninowi rewanż, ale już po pełnym dla niego okresie przygotowawczym.

Kamaru Usman chce Masvidala, ten wbija szpilkę w odpowiedzi: Kogo ten facet oszukuje?

Po pokonaniu Burnsa, Usman na konferencji prasowej potwierdzał zainteresowanie walką z Masvidalem, używając przy tym mocnych słów:

“Tym razem wpakuję go do trumny. On nie chce tej walki, nie chce walczyć ze mną. Gwarantuję Wam, że on tego nie będzie chciał. Ja nie wyzywałbym go do walki, gdybym jej nie chciał. Czy kiedykolwiek Was okłamałem? Chcę to zrobić i właśnie zamierzam tego dokonać Zobaczymy, czy moje życzenie się urzeczywistni.”

Usman zapowiada zatem nokaut na Jorge Masvidalu, który odpowiedział już na te słowa Nigeryjczyka. “Gembered” zamieścił na Twitterze wpis, w którym powołał się na pierwszą walkę obu zawodników:

“Game plan polegający na wpakowaniu mnie do trumny uścisków i uderzeń w stopę? Kogo ten facet oszukuje?”

Zobacz także:

Wzruszające przywitanie Gilberta Burnsa na lotnisku. Dzieci witają niedoszłego mistrza

W sieci można zobaczyć wzruszające przywitanie Gilberta Burnsa na lotnisku po minionej gali UFC 258. Brazylijczyk w walce wieczoru przegrał z mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem przez TKO w trzeciej rundzie.

Oficjalny zwiastun gali UFC 259. 3 pojedynki o pas, Błachowicz w walce wieczoru

Historyczna gala UFC 259 już za trzy tygodnie. Po raz pierwszy Polak wystąpi w walce wieczoru numerowanej gali UFC. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun tego wydarzenia.

Kamaru Usman broni pas w kapitalnym stylu! Widzieliście?

Kamaru Usman obronił pas kategorii półśredniej UFC. Nigeryjczyk tym razem znokautował Gilberta Burnsa.