MMA PLMarcin WrzosekKaluski o walce z Marcinem Wrzoskiem na PRIME 2: Jeden strzał i nie ma go!

Kaluski o walce z Marcinem Wrzoskiem na PRIME 2: Jeden strzał i nie ma go!

Piotr Kaluski jest pewny siebie przed nadchodzącym starciem na PRIME SHOW MMA 2, która w sobotę odbędzie się w Gdyni. Ernest Ivanda trafił do szpitala, a nowym przeciwnika Ochroniarza ”Oszusta z Tindera” będzie doświadczony Marcin Wrzosek. Pojedynek odbędzie się w formule K-1.

Wrzosek

Transmisja z gali PRIME SHOW MMA dostępna jest jedynie w systemie PPV! MOŻESZ GO WYKUPIĆ TUTAJ! (https://primemma.tv/#/ref/mmapl)

Wrzosek ostatni pojedynek stoczył dwudziestego dziewiątego kwietnia na WOTORE 5, gdzie w main evencie zmierzył się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Była to walka na gołe pięści.

Marcin bardzo szybko odprawił z kwitkiem reprezentanta Czarnogóry. Polak mając rywala w parterze postanowił korzystać z uderzeń głową. Po kolejnych akcjach sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Kaluski: Mam siłę w tym ciosie!

Piotr Kaluski jest pewny siebie przed nadchodzącym starciem. Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” w rozmowie z portalem Realnews.pl zapewniał, że ma spore szansę, aby znokautować ”Polish Zombie”.

Debiut, nigdy nie byłem w oktagonie i mam takiego kota. ”Zombie” jak mu nie urwę łba, to będzie ciężko, dlatego mu urwę łeb. 150 kg wagi, mam siłę w tym ciosie. Jeden strzał i nie ma go. Tylko musi wejść. Ja jestem bardzo silny. Oczywiście nie mam doświadczenia. Moje umiejętności są na takim poziomie, na jakim są. Przygotowywałem się w ogóle pod kogoś innego. Niedawno opuściłem areszt śledczy. W tym momencie ważę 150 kg, jak opuszczałem areszt śledczy, ważyłem 175 kg.

Zobacz także:

Prawdziwy wojownik! Błażej nie ma nóg i robi trening bokserski z Radkiem Paczuskim! [WIDEO] Widzieliście?

Błażej to prawdziwy wojownik, przed którym nie ma żadnych barier. Na Twitterze Uniq Fight Club ukazało się wideo, w którym chłopak robi trening z Radkiem Paczuskim. Przewraca się, wstaje i nadal walczy. Postawa godna podziwu!

Paweł Tyburski uważa, że Norman Parke się go boi: Mógłbym z nim wygrać! Co wy na to?

Paweł Tyburski na konferencji PRIME SHOW MMA 2 podkreślał, że dalej liczy na pojedynek z Normanem Parke. ”Stormin” odpowiedział, że się zgadza, ale ”Tybori” musi polizać jego buta. Przypomnijmy, że Parke już w sobotę wystąpi w walce wieczoru, gdzie zmierzy się z Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim. W karcie walk pojawi się też Tyburski, który na zasadach K-1 podejmie Adama Soroko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis