MMA PLArchiwumDaniel RutkowskiKaczmarczyk wyklucza rewanż z Rutkowskim, ten drugi kontruje: Nie ma tak, że sobie może walki odmawiać

Kaczmarczyk wyklucza rewanż z Rutkowskim, ten drugi kontruje: Nie ma tak, że sobie może walki odmawiać

Nie milkną echa po ostatniej walce wieczoru gali XTB KSW 88, w której zmierzyli się Patryk Kaczmarczyk z Danielem Rutkowskim. Starcie to wygrał decyzją sędziów ten pierwszy, a w wywiadach przeprowadzonych tuż po gali można było usłyszeć jak wyklucza rewanż z “Rutkiem”, ale ten drugi na ten temat ma inne zdanie.

Kaczmarczyk wyklucza rewanż z Rutkowskim

Rutkowski udzielił mocnego wywiadu dziennikarzowi specjalizującemu się w mieszanych sztukach walki – Jarosławowi Świątkowi, w którym wrócił do wydarzeń z minionej soboty. “Rutek” po pierwsze wypowiedział się o decyzji sędziów punktowych w tym pojedynku, a później odniósł się do potencjalnego rewanżu z Kaczmarczykiem.

Kaczmarczyk wyklucza rewanż z Rutkowskim, ten drugi kontruje: Nie ma tak, że sobie może walki odmawiać

Co ciekawe, Rutkowski stoi w opozycji do słów samego Kaczmarczyka, który tuż po “Bitwie o Radom” wykluczał potencjalny rewanż z byłym mistrzem FEN i Babilon MMA:

“Rewanż na pewno będzie. On tam sobie może mówić, bo tam słyszałem, że mówił, że nie będzie rewanżu. Ale on może sobie mówić. Rewanż na pewno będzie. Nie ma tak, że se kurna może walki odmawiać, nie ma takich rzeczy. Pokonał numer 2. Tak, byłem numerem 2 i pokonał numer 2. Tak więc idzie dalej, będzie musiał teraz mierzyć się z… No teraz przeszedł już tę granicę najmocniejszych gości, więc no teraz już wszystko będzie weryfikacją. Teraz gadka następna – teraz walka o pas. Nawet w wywiadzie u Mariana mówił, że pas. Mówię – co ci ludzie mają w głowie, że takie pytania zadają? Ja kurna przegrałem z najlepszym, z mistrzem, później wygrałem z Salahdinem, wygrałem z tym i ja nie byłem blisko pasa? A on wygrywa taką jedną dobrą walkę i już chce pas?”

A sam Kaczmarczyk? Po zaktualizowaniu oficjalnych rankingów Federacji KSW wydaje się, że obrał już cel na swoją najbliższą walkę i nie będzie to starcie rewanżowe z Danielem Rutkowskim:

“Noga się musi szybko wygoić. Będzie trzeba trochę pobiegać przed tym 5×5” – napisał na portalu X, sugerując walkę mistrzowską:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis