MMA PLKSWKaczmarczyk: Tyrałem na zmywaku w Szkocji żeby mieć pieniądze na przygotowania do walk!

Kaczmarczyk: Tyrałem na zmywaku w Szkocji żeby mieć pieniądze na przygotowania do walk!

Patryk Kaczmarczyk (4-0) zrobił wrażenie swoimi umiejętnościami w klatce, ale też i mediach społecznościowych. Wojownik z Radomia pokazał, że w tak krótkim czasie można sporo zyskać. Kaczmarczyk postanowił wrócić do przeszłości i wspomnieć, że jeszcze rok temu ciężko tyrał, aby mieć pieniądze na przygotowania do walki.

Patryk wie jak zwrócić na siebie uwagę! Podczas walki krzyczenie ”jestem przyszłością”, a po walce pokazywanie jeszcze większej pewności siebie. Patryk Kaczmarczyk po ostatnim występie w social mediach napisał, że czeka na telefon od Macieja Kawulskiego jednego z właścicieli KSW.

Patryk Kaczmarczyk ma za sobą wiele startów amatorskich. Oczywiście zaczynał na ALMMA, gdzie pokazywał się z dobrej strony i nabrał potrzebnego doświadczenia. 22-latek zadebiutował w poprzednim roku na gali Armia Fight Night 6 pewnie na punkty pokonując Daniela Matuszka. Pod koniec roku był też start w Puławach na Madness Cage Fighting, a pokonał wtedy Karola Kutyłe.

Patryk Kaczmarczyk: Rok temu wylatywałem tyrać na zmywaku!

Patryk Kaczmarczyk (4-0) w mediach społecznościowych postanowił wrócić do przeszłości, aby pokazać, że mimo problemów i przeciwności losu robi wszystko by spełnić cel. Kaczmarczyk jeszcze rok temu pracował w Szkocji, aby zdobyć pieniądze na przygotowania.

Wojownik z Radomia był głodny następny pojedynków, ale ze względu na koronawirusa musiał powstrzymać swoje zapędy. Kaczmarczyk wrócił w maju po emocjonującej walce pokonując bardziej doświadczonego Krystiana Krawczyka. W ostatnim starciu Kaczmarczyk dopiął swego i zdobył pierwsze zawodowe zwycięstwo przed czasem. Niecały miesiąc i jest następna walka w Babilon MMA, a jest to rewanż jeszcze z czasów amatorskich. Patryk Kaczmarczyk ponownie udowodnił wyższość nad równie młodym/gniewnym Hubertem Sulewskim. Patryk zabrał zero z rekordu łomżanina już po niecałych trzech minutach.