MMA PLmiklaszKacper Miklasz zawalczy w King Of The Streets: Dam z siebie wszystko, nie zawiodę cię!

Kacper Miklasz zawalczy w King Of The Streets: Dam z siebie wszystko, nie zawiodę cię!

Tak to prawda! Kacper Miklasz już niebawem spróbuje swoich sił w King Of The Streets, gdzie dochodzi do szalonych i krwawych pojedynków. ”Polish Machine” dostał szansę i zapewnia, że nie zawiedzie. Ełczanin w swoich walkach udowadniał, że nie boi się mocnych wymian stójkowych.

Miklasz

Warto zaznaczyć, że o King Of The Streets wspominaliśmy ostatnio w kontekście pogromcy Michała Pietrzaka – Brianie Hooi (18-8). Cały artykuł możecie zobaczyć [TUTAJ]

21-latek ostatni start odnotował w marcu tego roku, gdy na gali Amber Fight MMA odnotował drugie zawodowe zwycięstwo. Miklasz w Słupsku szybko, bo po 59-sekundach zdemolował Dawida Sadowskiego. Kacper w 2022 roku wystąpił też na gali Krwawy Sport 5 i MMA VIP 4. Doszło wtedy do walki o pas i rewanżu z doświadczonym Michałem Pasternakiem.

Kacper Miklasz dostał szansę!

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych poinformował, że zawalczy w King Of The Streets.

Siemanko mordeczki. Mam dla was dobrą informacje. Jeszcze w tym roku zadebiutuje w organizacji @king.of.the.streets . Walczyłem już w Polsce w dwóch bardzo dużych federacjach na gole pięści teraz czas pokazać jaja oraz charakter i zawalczyć w najbardziej brutalniejszych walkach na świecie czyli KOTS⚡️ Bardzo dziękuje dla mojego przyjaciela @adam_wisniewski_wisnia za zorganizowanie mi walki dam z siebie wszystko nie zawiodę cię!💣


Zobacz także:

Borys Mańkowski kontra były mistrz UFC na FAME MMA? To możliwe!

Borys Mańkowski po raz kolejny w FAME MMA? Jak się okazuje trwały już kolejne rozmowy na temat zaangażowania “Diabła Tasmańskiego”. Rywalem Poznaniaka miał być były mistrz organizacji UFC, Eddie Alvarez.

Pas z walki legendarnego Muhammada Ali sprzedany za ogromną sumę! Widzieliście?

Muhammad Ali (56-5, 37 KO) zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej w historii. Co ciekawe w niedzielę został sprzedany pas ze słynnej walki Muhammada. Mowa o roku 1974, gdy w ringu skrzyżował rękawice z równie legendarnym Georgem Foremanem (76-5, 68 KO). Tytuł został sprzedany na aukcji za ogromną kwotę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis