MMA PLArchiwummiklaszKacper Miklasz zawalczy na PRIME 5! Mocny rywal ”Polish Machine”!

Kacper Miklasz zawalczy na PRIME 5! Mocny rywal ”Polish Machine”!

Już pierwszego lipca odbędzie się gala PRIME SHOW MMA 5 we Wrocławiu. W tym momencie poznaliśmy kolejne zestawienie. Swoją pierwszą walkę w freakowej organizacji stoczy Kacper Miklasz. ”Polish Machine” skrzyżuje rękawice z zawodnikiem GROMDY!

Miklasz

22-latek w tym roku stoczył już trzy pojedynki i nie zamierza zwalniać. Zawodnik pochodzący z Ełku wystąpił na gali Fight Exclusive Night 44, gdzie musiał uznać wyższość debiutującego Macieja Gąsiorka. Następnie była ważna walka na terytorium Francji. ”Polish Machine” wstępnie miał zmierzyć się z judoką. Ostatecznie doszło do zmiany i Polak podczas Hexagone MMA 7 zmierzył się z Paulem-Emmanuelem Gnaze. Warto zaznaczyć, że Kacper miał swoje momenty w tym pojedynku. Walka zakończyła się pod koniec pierwszej odsłony zwycięstwem 30-latka.

Miklasz w ostatniej walce wrócił na odpowiednie tory. Miało to miejsce dwudziestego siódmego maja na Quest MMA 3 w Krośnie. ”Polish Machine” w pierwszej odsłonie zastopował Mariusza ”Kowala” Kowalskiego.

Mocny rywal!

Kacper Miklasz w debiucie na gali PRIME SHOW MMA 5 zmierzy się z zawodnikiem GROMDY – Danielem ”Hunterem” Więcławskim.

POLISH MACHINE VS HUNTER Dwóch specjalistów walk na gołe pięści!  Kacper już w 2020 roku został finalistą WOTORE podczas pierwszej edycji turnieju, z kolei Daniel ma za sobą 7 walk w małym ringu GROMDY. Brzmi jak przepis na mocną bitkę w oktagonie

Formuła K-1, małe rękawice, więc tu lepiej nie mrugać! 

”Hunter” swoją popularność zdobył za sprawą walk na gołe pięści w organizacji GROMDA. Więcławski mierzył się z takimi zawodnikami jak Tomasz ”Zadyma” Gromadzki czy Łukasz ”GOAT” Parobiec. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis