MMA PLFENKacper Miklasz przed debiutem w FEN: To było moje marzenie! [WIDEO]

Kacper Miklasz przed debiutem w FEN: To było moje marzenie! [WIDEO]

Kacper Miklasz dwudziestego drugiego sierpnia zadebiutuje w zawodowym MMA. Ełczanin już w pierwszej walce dostanie szansę od czołowej organizacji w naszym kraju jaką bez wątpienia jest Fight Exclusive Night. Reprezentant UFD Gym na 29 edycji w Ostródzie zmierzy się z również debiutującym – Pawłem Biernatem.

W walce wieczoru zobaczymy walkę o pas kategori półciężkiej. Adam Kowalski (12-5-1) na swoim terytorium ponownie zmierzy się z Marcinem Łazarzem (12-7). Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego będzie chciał się zrewanżować za 2017 rok. Reprezentant Arrachionu Olsztyn w Białogardzie pod koniec drugiej odsłony został poddany i tym samym musiał uznać wyższość 37-latka. Jak będzie tym razem? Szykuje się nam świetna bitka!

Kacper Miklasz: Mam już połowę sukcesu za sobą!

Kacper Miklasz swoje pierwsze kroki stawiał w klubie MMA Team Ełk pod okiem Mariana Zawadzkiego. Ełczanin miał przerwę, ale wrócił z przytupem tym razem pod skrzydłami Krzysztofa Pietraszka. Były amatorskie walki choćby na eventach ALMMA, a następnie wyjazd do Niemiec.

Miklasz trenuje i reprezentuje uznany klub UFD Gym, w którym trenuje choćby David Zawada, Roberto Soldić czy Antun Racić. Kacper u naszych sąsiadów toczył następne walki amatorskie, które okazywały się szybkimi triumfami. Żadna walka nie potrwała całego dystansu, bo młody wilczek znalazł sposób na poddanie oponentów.

Dla mnie to jest marzenie, które już w iluś procentach zrealizowałem. Mam już połowę sukcesu za sobą. Teraz trzeba wygrać i mamy spełnione marzenie!

Poniżej cała rozmowa:

Kacper został zauważony i doceniony poprzez udział w turniej na gołe pięści na gali Wotore. ”Polish Machine” rozpoczął od błyskawicznego poddania Dawida Łagosza, a po minucie i 19 sekundach znalazł sposób na zdecydowanie większego gabarytowo Karola Grzesiuka. W finale Miklasza zatrzymał faworyzowany Michał Pasternak mający za sobą jakże duże doświadczenie w zawodowym MMA.

Karta główna FEN 29:

93,0, MMA: Adam Kowalski vs Marcin Łazarz*
70,3, MMA: Adrian Zieliński vs Danilo Belluardo
83,9, MMA: Marcin Naruszczka vs Marko Radakovic
65,8, MMA: Kamil Łebkowski vs Kacper Formela
77,1, MMA: Jacek Jędraszczyk vs Robert Bryczek
120,2, MMA: Grzegorz Ciepliński vs Kamil Minda

Karta wstępna FEN 29:

83,9, MMA: Krystian Bielski vs Seweryn Kirschhiebel
120,2, MMA: Kacper Miklasz vs Paweł Biernat
93,0, K-1: Karol Łasiewicki vs Patryk Rasch
77,1, MMA: Kamil Kraska vs Piotr Golon
*walka o pas mistrzowski FEN

Zobacz także:

Shamil Musaev pewny swego przed walką o pas! Jak typujecie?

Shamil Musaev po dwóch efektownych walkach dostanie szansę mistrzowską w KSW. Rosjanin pod konie sierpnia zmierzy się z niepokonanym Gamrotem

Norman Parke ma na celowniku potencjalnego rywala! Co wy na to?

Norman Parke będzie chciał odbudować się po ostatniej dobitnej przegranej. ”Stormin” zamierza jeszcze w tym roku wrócić do klatki