MMA PLNajnowszeFENKacper Miklasz poznał rywala na FEN 44. To zawodnik mający 16 walk na koncie, ale jako amator

Maciej Gąsiorek (0-0) podejmie Kacpra Miklasza (3-5, 3 KO) podczas gali FEN 44, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej.

Kacper Miklasz

Gąsiorek reprezentuje barwy klubów KS Strefa Mogilno i MuayThai Tiger Sinsheim. W karierze amatorskiej może pochwalić się dorobkiem 13 zwycięstw i 3 porażek. W 2016 roku został mistrzem Polski BJJ. Debiutujący na zawodowstwie zawodnik pochodzi Przygodzic i w listopadzie 2022 roku zdobył 2. miejsce podczas Mistrzostw Europy ADCC.

Miklasz walczył trzykrotnie w FEN podejmując takich zawodników, jak Paweł Biernat, Bartosz Szewczyk i Michał Piwowarski. Wojownik z Ełku w 2020 roku został finalistą pierwszej edycji turnieju na gołe pięści WOTORE. W decydującej rozgrywce uległ dopiero doświadczonemu i utytułowanemu Michałowi Pasternakowi. Pochodzący z Mazur zawodnik na amatorstwie stoczył 10 pojedynków, z których 9 wygrał i wszystkie przed czasem.