MMA PLKwiecińskiKacper Miklasz ostro do Kwiecińskiego: Na ulicy też tak powiesz jak ktoś solo będzie chciał!

Kacper Miklasz ostro do Kwiecińskiego: Na ulicy też tak powiesz jak ktoś solo będzie chciał!

Kacper Miklasz przyznał w mediach społecznościowych, że zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. ”Polish Machine” proponuje, aby zawalczyli na gołe pięści. Jest też odpowiedź ”Alanika”.

Kwieciński

Trzeba przyznać, że ten rok był przyniósł mocne tempo startów u fightera pochodzącego z Ełku. Miklasz w niecałe 40-dni stoczył aż cztery pojedynki, ale tylko z jednego wyszedł zwycięsko. Mowa o drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. ”Polish Machine” już w pierwszej odsłonie zdemolował Tomasa Vaicickasa z Litwy.

Kwieciński: Szkoda mi rąk, bo to jednak narzędzie do pracy!

Kacper Miklasz na instagramie wyraził zainteresowanie walką z Alanem Kwiecińskim. Ełczanin może zawalczyć na gołe pięści bądź w formule MMA. Nie musieliśmy długo czekać, aby doszło do pierwszej wymiany zdań.

Zobacz także:

Marcin Wrzosek zwolniony z KSW po porażce z Don Kasjo! Maciej Kawulski dotrzymał słowa! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Marcin Wrzosek został zwolniony z KSW po porażce, jakiej doznał na gali FAME 12, gdzie uległ w walce wieczoru melanżownikowi Don Kasjo w walce bokserskiej. Maciej Kawulski tym samym dotrzymał słowa!

Marcin Najman przewidział wynik walki Jacka Murańskiego! Co wy na to?

W ubiegłą sobotę miała miejsce gala Fame 12. Podczas tego wydarzenia Arkadiusz Tańcula pokonał przez dyskwalifikację Jacka Murańskiego. Jak się okazało Marcin Najman przewidział przebieg tego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis