MMA PLKwiecińskiKacper Miklasz ostro do Kwiecińskiego: Na ulicy też tak powiesz jak ktoś solo będzie chciał!

Kacper Miklasz ostro do Kwiecińskiego: Na ulicy też tak powiesz jak ktoś solo będzie chciał!

Kacper Miklasz przyznał w mediach społecznościowych, że zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. ”Polish Machine” proponuje, aby zawalczyli na gołe pięści. Jest też odpowiedź ”Alanika”.

Trzeba przyznać, że ten rok był przyniósł mocne tempo startów u fightera pochodzącego z Ełku. Miklasz w niecałe 40-dni stoczył aż cztery pojedynki, ale tylko z jednego wyszedł zwycięsko. Mowa o drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. ”Polish Machine” już w pierwszej odsłonie zdemolował Tomasa Vaicickasa z Litwy.

Kwieciński: Szkoda mi rąk, bo to jednak narzędzie do pracy!

Kacper Miklasz na instagramie wyraził zainteresowanie walką z Alanem Kwiecińskim. Ełczanin może zawalczyć na gołe pięści bądź w formule MMA. Nie musieliśmy długo czekać, aby doszło do pierwszej wymiany zdań.

Zobacz także:

Marcin Wrzosek zwolniony z KSW po porażce z Don Kasjo! Maciej Kawulski dotrzymał słowa! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Marcin Wrzosek został zwolniony z KSW po porażce, jakiej doznał na gali FAME 12, gdzie uległ w walce wieczoru melanżownikowi Don Kasjo w walce bokserskiej. Maciej Kawulski tym samym dotrzymał słowa!

Marcin Najman przewidział wynik walki Jacka Murańskiego! Co wy na to?

W ubiegłą sobotę miała miejsce gala Fame 12. Podczas tego wydarzenia Arkadiusz Tańcula pokonał przez dyskwalifikację Jacka Murańskiego. Jak się okazało Marcin Najman przewidział przebieg tego starcia.