MMA PLFENKacper Koziorzębski walczył bez kontraktu w FEN! Teraz upomina się o pieniądze!

Kacper Koziorzębski walczył bez kontraktu w FEN! Teraz upomina się o pieniądze!

Powstaje następne zamieszanie przy Fight Exclusive Night. Kacper Koziorzębski (7-4) postanowił upomnieć się o swoją wypłatę za walkę w wspomnianej organizacji. Na twitterze powstała burza. Jest też pierwszy komentarz prezesa – Pawła Jóźwiaka.

26-latek swój jedyny występ na Fight Exclusive Night odnotował trzynastego czerwca poprzedniego roku. Koziorzębski sprawił wielką niespodziankę. Kacper pokonał zdecydowanie na punkty faworyzowanego Szymona Duszę. Koziorzębski w tym pojedynku zaprezentował się z świetnej strony. Zostało to zauważone i docenione. Kacper podpisał kontrakt z KSW i tam stoczył już dwa pojedynki.

Koziorzębski walczył w FEN bez kontraktu!

Kacper Koziorzębski (7-4) nie wytrzymał i postanowił napisać komentarz w mediach społecznościowych. 26-latek upomniał się o wypłatę za walkę w Fight Exclusive Night.

Może w końcu uzbiera na moją wypłatę?

Koziorzębski

Na twitterze powstała burza. Paweł Jóźwiak postanowił skomentować całą sytuację.

Nie jest to poważne i nigdy nie będzie, jeśli zawodnicy MMA w komentarzach upominają się publicznie o zaległosci finansowe. Jeśli tak robią, to muszą być już mocno poirytowani i trwać to musi jakiś czas… Aktualnie Kacper Koziorzębski zaczepia FEN.

A Ty znasz sprawę ze się wypowiadasz ?

Widzę komentarz Kacpra Koziorzębskiego i o tym był ten post. Publiczna odpowiedź Kacpra, wprost sugerująca zaległości. Wypada chyba w takim razie bronić stanowiska, skoro zostało naruszone publicznie. Nigdzie nie napisałem, że znam sprawę od a do z. Napisałem co jest niepoważne.

A na jakiej podstawie spółka zoo mam wypłacić wynagrodzenie skoro nie chce podpisać umowy która ustalił przed walka ? Zgadza się walczył bez kontraktu,nasze niedopatrzenie, przy okazji ktoś mu za bardzo zaufał …Potem wyszło cwaniactwo

Ok, ale to sprawa wygląda tak. Kacper stoczył walkę nie miał kontraktu na walkę podpisanego, ale usługę wykonał. Pieniędzy za walkę nie dostał, bo nie chciał podpisać nowego kontraktu na kolejne walki? Czyli za walkę ostatecznie nie dostał.

Nie ,ze nie chciał podpisać nowego ! Nie naginaj rzeczywistości Maciek ! Miał od początku ustalony 1 kontrakt na 3 lata . Potem jak się mleko rozlało chcieliśmy odpuścić i rozliczyć ta jenda walkę . Nagle zaczął sobie stawki trzykrotnie wyższe wymyślać !

Ale kontrakt nie został podpisany ten na dłuższą współpracę, więc to już inna kwestia. Sprawa dotyczy odbytej walki, za którą rzekomo nie otrzymał wypłaty. Przecież to historia znana jak świat, że jeśli nie ma tego długiego kontraktu to zawodnik wolny. Ale usługę wykonał.

Zgadza się nasz błąd i ponieśliśmy konsekwencje,tracąc zawodnik. Ale jakim prawne mamy mu wypłacić kwotę wyssana z palca ? Chętnie mu zapłacimy kwotę jaka miał ustalona przed walka !

Podobno nie było mowy o kwotach rzucanych z kosmosu. Kacper chciał tyle, na ile się z Wami umawiał. Próbował się kontaktować z organizacją, a kontraktu nie było. Był wolnym zawodnikiem i wybrał opcję KSW. Sprawa podobno może zostać rozstrzygnięta w niezależnym miejscu.

Problem w tym ze gość nie chce podpisać ustalonego kontraktu. Dlatego nie otrzymał wynagrodzenia .

Stoczył walkę bez żadnego kontraktu?

W ferworze walki organizacyjnej niestety czasem takie sytuacje się zdarzają…

Wpadki każdemu czasem się zdarzają

Zobacz także:

Zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych! Co wy na to?

Zawodnik MMA (nie wiemy czy już były, czy ciągle aktualny) Tomasz O. znany z występów dla największej organizacji MMA w kraju – Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych. O sprawie opinię publiczną poinformowało Radio Zet.

Wardęga poznał rywala na FAME 11! Jest już kompletna rozpiska wydarzenia! Widzieliście?

To już pewne! Sylwester Wardęga poznał rywala na galę FAME 11, która odbędzie się 2 października. Rywalem popularnego youtubera i przywódcy Watahy będzie inny youtuber i influenser, z którym był skonfliktowany.