MMA PLKSWKacper Koziorzębski przed KSW 72 o swoim rywalu: Bił się z Kamaru Usmanem

Kacper Koziorzębski przed KSW 72 o swoim rywalu: Bił się z Kamaru Usmanem

Kacper Koziorzębski już 23 lipca ponownie pojawi się w klatce KSW, gdzie na gali KSW 72 w Kielcach skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem UFC Emilem Weberem Meekiem. W artykule opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW, Koziorzębski przedstawia swojego najbliższego rywala.

Kacper Koziorzębski przed KSW 72

Bilety na KSW 72 już w sprzedaży na ebilet.pl.

Koziorzębski uważa Meeka za nietuzinkową postać i nie ukrywa, że w przeszłości był nawet jego… fanem!

Kacper Koziorzębski przed KSW 72 o swoim rywalu: Bił się z Kamaru Usmanem

“Kiedyś byłem jego fanem. Nietuzinkowa postać. Groźny wiking. Bije się, nie kalkuluje. W ostatnich walkach zanotował przegrane, ale bił się z Kamaru Usmanem, Bartoszem Fabińskim czy Jakiem Matthewsem, to są duże nazwiska. Nie można więc postrzegać go przez pryzmat tych przegranych i mówić, że jest słabym zawodnikiem. Na pewno jest to największe sportowe i medialne wyzwanie w mojej karierze.”

Jednocześnie Polak zapowiada “kontrolowaną agresję” w klatce podczas tego pojedynku:

“Na pewno wolę prowadzić walki w stójce. Dobrze się czuję w tej płaszczyźnie, mam w niej wyczucie przeciwnika, ale to jest jednak MMA. Zapewne pojawią się elementu klinczu czy parteru, więc jestem przygotowany na wszystko. Cieszę się na takiego rywala, bo wiem, że nie będzie unikał walki. Będzie parł do przodu. Trenerzy starają się okiełznać moje żądze rzucania się w wir wymian, ale na pewno ich nie zabraknie. Będzie kontrolowana agresja.”

Do pojedynku Kacpra Koziorzębskiego z Emilem Meekiem dojdzie już 23 lipca podczas gali KSW 72 w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia.

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje zerwanie współpracy FAME z Normanem Parke! Oberwało się Boxdelowi! Widzieliście?

Ponownie zrobiło się bardzo duże zamieszanie, w którym Norman Parke gra główną rolę. Don Kasjo skomentował ruch FAME MMA, które postanowiło zerwać współpracę z reprezentantem Irlandii Północnej. Życiński nie szczędził słów w stronę Michał “Boxdela” Barona.

Oficjalnie: Szymon Bajor zawalczy w organizacji PFL! Znamy przeciwnika! Będzie zwycięstwo?

Jest dobra wiadomość! Szymon Bajor (23-9) nie musiał długo czekać na konkretne propozycje. Polak będzie naszym następnym reprezentantem w prestiżowej organizacji PFL. 34-latek swój debiut  odnotuje trzynastego sierpnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis