MMA PLFENKacper Formela na wizji rzuca wyzwanie Adrianowi Kępie na niecodziennych zasadach: Po każdym ciosie zostanie rozcięty

Kacper Formela na wizji rzuca wyzwanie Adrianowi Kępie na niecodziennych zasadach: Po każdym ciosie zostanie rozcięty

Kacper Formela na minionej gali FEN 40 w Ostródzie najpierw efektownie znokautował Aleksandra Gorshechnika, a potem był bohaterem wyzwania, jakie rzucił Adrianowi Kępie i negocjacji stawki z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem. Wszystko odbyło się na wizji!

Kacper Formela

Po walce wieczoru FEN 40, w której Kacper Formela efektownie obronił pas mistrzowski wagi piórkowej, w klatce FEN pojawił się Adrian Kępa, z którym Formela jest medialnie skonfliktowany.

Wówczas doszło do konfrontacji słownej i padło konkretne wyzwanie.

Kacper Formela na wizji rzuca wyzwanie Adrianowi Kępie na niecodziennych zasadach

Formela zaproponował walkę na zasadach 30 minut bez rękawic, a zamiast nich miałyby być sznurki, które mają powodować rozcięcia na twarzy przeciwnika.

“Przepraszam bardzo, ja wymyśliłem formułę 30 minut bez rękawic, a zamiast rękawic miały być sznurki. Wiecie co to oznacza? Każdy cios, który dojdzie do Adriana Kępy, to Adrian Kępa zostanie rozcięty. Tak samo ja. To nie jest zwykła walka. To prawdziwa starożytna walka wojowników. Jesteśmy wojownikami. Jeśli macie odpowiednio duże finanse, żeby zrealizować ten projekt, to ja jestem gotowy!”

Potem nastąpiła krótka negocjacja stawki dla Kacpra Formeli i odbyła się ona na wizji. Sprawdźcie jak to wyglądało:

O tym wyzwaniu i wydarzeniach na gali FEN 40, Formela rozmawiał także z dziennikarzami po imprezie w Ostródzie:

A Wy chcielibyście zobaczyć to starcie Kacpra Formeli z Adrianem Kępą i na tych niecodziennych zasadach?

Zobacz także:

KSW: Zimmerman rzuca wyzwanie! Legenda K-1 po zwycięstwie z Różalem chce… Izu Ugonoha! Co wy na to?

Errol Zimmerman ma za sobą świetny debiut w KSW. 36-latek po walce w rozmowie z Mateuszem Borkiem wskazał rywala, z którym chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku. Errol był pod wrażeniem największej organizacji w naszym kraju i zapewnił, że chce wrócić jak najszybciej i stoczy drugą walkę w Polsce.

Denis Załęcki ostro do Kwiecińskiego: Jak można być taką ku**ą, dla mnie jesteś skończony! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił mocno zareagować na zachowanie Alana Kwiecińskiego. ”Alanik” zapewnił, że wpłaci pieniądze na cele charytatywne, lecz sam wybierze na co je przeznaczy. ”Bad Boy” jest wściekły na Kwiecińskiego i zapewnia, że w jego oczach jest już skończony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis